Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 18 évesen 5 pasival szexeltem....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 évesen 5 pasival szexeltem. Ez nagyon gáz?

Figyelt kérdés

Kettő volt ebből komoly kapcsolatom, kettő egyéjszakás. Most meg van valami, ami nem tudom, hogy komoly lesz-e...

Ha ti ezt tudnátok egy csajról, az kizáró ok lenne? Ez már ri.banc kategória?


2016. ápr. 23. 22:19
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

ribizli.

viszont én csípem a ribizliket.

2016. ápr. 24. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Én 23 vagyok ,fiú... bár nem döntögetem a csajokat!(Nem szeretem az érzelmek nélküli szexet ,más néven b..szást)!


Tudom nem ide tartozik, DE: olvasgattam itt és most kicsit megadtátok az önbizalmam! ("Nem érzem gáznak, az én életem, azt csinálok, amit akarok :)")...

Időnként tolok egy kis ekit ,és kezdtem kicsit gáznak érezni magam... de hát az én életem ,azt csinálok amit akarok! :)

2016. ápr. 24. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

"Ha ti ezt tudnátok egy csajról, az kizáró ok lenne? Ez már ri.banc kategória?"


A válasz Mindkét kérdésre az, hogy igen.

De ezt te is tudod ezért kérdezted meg.

2016. ápr. 24. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem nem gáz én 26 évesen voltam eddig 17 nővel,na és? Szerintem nincs ezzel baj csak vigyázni kell hogy terhes meg nemibeteg ne légy,időnként el kell járni szűrővizsgálatokra és ennyi,mért lenne ribi az aki szereti a szexet??? Ez egy akkora prűd múltszázadi felfogás...
2016. ápr. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, 14-es (08:15), te is ribinek számítasz, csak fiúban.
2016. ápr. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Aga utolsó előtti. Abból a 17-ből mennyit vonjunk ki és a maradékot mennyivel isszuk el, hogy megkapjuk a valós számit?

Nagy különbség van aközött ha valaki szereti a szexet és aközött ha valakibe boldog boldogtalan belerakja.

Vagy te elfogadnád egy pedofil azon érvelését, hogy csak szereti a gyerekeket?

2016. ápr. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
nálam kizáró ok lenne, mert úgy érezném az együttlétünkben már semmi intim nem lenne, illetve sanszosan nem tartana sokáig a dolog, akkor meg mi értelme?
2016. ápr. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
egy tárgy vagy, akit arra használnak a férfiak, hogy beleürítsenek.
2016. ápr. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
az!
2016. ápr. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna!

Persze a sok zavarodott azt hiszi, hogy rájuk fogsz várni egy életen át és közben dunsztos üvegbe zárod magad!

F.

2016. máj. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!