Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az gáz, ha csak 3 pasival...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz, ha csak 3 pasival szexeltem?

Figyelt kérdés
15 évesen jöttem össze a barátommal akivel most 23 évesen is együtt vagyok és közben volt kis szünet szakítottunk és akkor 2 pasival voltam. Nem akarok már mást de kicsit elgondolkozom néha,hogy lehet kellene még több tapasztalat.
2016. jan. 1. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
39%

Beszélj vele erről. Hátha megengedi neked. Vagy kipróbáljátok hármasban.



25F

2016. jan. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenkinek megfordul a fejeben;)De ha jol erzed magad a jelenlegivel kar elrontani. Nekem is 3volt. Nem tartom gaznak. Szamomra cikibb lenne ha 30at kellene bevallanom..29/n.
2016. jan. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz.

Valójában Te tudod a választ, hogy érzed-e ennek a hiányát!

2016. jan. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha az elmúlt 8 évben folyamatosan dugtál hova kéne még tapasztalat??? 20 alatt inkább évente néhány alkalommal szoktak csak, nincs még kialakult folytonos nemi élete az embereknek.
2016. jan. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
lehet unod már ezt ami van... jó régen együtt vagytok.
2016. jan. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha így érzed, akkor lehet, hogy tényleg vágysz még kalandra, de egy jól működő kapcsolatban szerintem nem kellene ezt érezned. Szerintem a 3 nem kevés. Két pár is van a baráti körömben, akik gimiben jöttek össze, együtt vesztették el és azóta is együtt vannak és a lányokat tudom, hogy abszolút nincs ilyen problémájuk (8 éve). A pasi részről nem tudok nyilatkozni ;) Viszont volt egy harmadik pár barátunk is, a lánynál felmerült ez a dolog, hogy nem-e baj, hogy nincs tapasztalata mással és pár hónap múlva szakítottak. Én ha így éreznék, akkor nem maradnék a kapcsolatban, legalábbis kiindulva abból, hogy nekem meg se fordult ilyen a fejemben a párom mellett. Mi picivel több, mint 4 éve vagyunk együtt és 2 pasival voltam előtte
2016. jan. 2. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!