Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Segítség!? A pasim huga az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség!? A pasim huga az exemmel jár?

Figyelt kérdés

Na szóval igen ez egy elég para szitu. Volt egy 1,5 éves kapcsolatom aminek k.b egy éve lett vége és nagyon sokáig szenvedtem miatta. ( úgy lett vége hogy még mindketten szerettük egymást , de ez egy másik sztori) Na de aztán jött a mostani fiúm akinek nagyon sokáig nem akartam beadni a derekam de aztán megtört a jég már négy hónapja együtt vagyunk ,és igen szeretem őt. Na a sztori ott kezdődik hogy van egy gyönyörű húga akivel nem jöttem ki valami jól ki amúgy se... (imádja a bátyját és hát nem örült annyira nekem, szerintem pedig egy elkényeztetett nyavajgós műnő , bár és ezt sose éreztettem vele) Már mesélte kb. egy két hete a barátom hogy most a huginak van egy fiúja és aggódik mert ez a srác sokkal idősebb és hogy milyen nőfaló meg ilyenek(amit mondjuk elég sok helyen hallottam már ugyanis egyes ismerősöméktől úgy informálódtam hogy amióta szakítóttunk naponta jobb esetbe hetente váltja a nőit és hugi egy elég jó nő aki ráadásul könnyen megfűzhető és nem túl okos ) . Tegnap délután pedig megyünk a barátomhoz és kivel hempereg a húga a nappaliba...? Gondolom sejthetitek azt a sokkos állapotot amibe én és az exem kerültünk ,én egyszerűen csak fogtam magam és elmentem a pasim meg az exem utánam (bár ő nem tudom minek jött csak még jobban elcseszte az egészet ) erre jön utánunk a hugica is és hát egy amolyan ultra kretén amerikai filmbe illő óriási kiabálós egymás szavába vágós bőgős( nem én hanem a hugi én próbátam tartani magam gondoltam majd otthon) féle jelenetet kell elképzelni amiben a barátom megpróbálta betörni az ex orrát(mondván hogy mit képzel magárol hogy az életében két legfontosabb nő életét megkeseríti és szálljon le rólunk, erre persze hugi h én már az elején is milyen unszimpatikus ri.gyó voltam ne ...-ot bántsa) de mivel nincsenek egy erőviszonyba eböl csak egy lenéző kiröhögés lett az exem részéről aki kicsit szerintem ki is csavarta szegény barátom kezét . A végén én hazamentem és azóta nem beszéltem senkivel bár mind a hárman hívtak

pasi:8

hugi:4

ex:16 ...és ő a lakásomra is feljött itt ült egész éjszaka az ajtó elött de én nem adtam életjelet a félórás csengetésrohamai ellenére sem ..

na jó a helyzet az hogy nem tudom mit tegyek ki vagyok akadva pedig ideje lenne előbújnom a fészekből...

22/l


2016. ápr. 22. 21:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%

Aki nem akar sokat olvasni:

A barátjával meglátták a kérdező exét a barátja húgával dugni => Dráma.

Nem tudja, most mi tévő legyen.

2016. ápr. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
De a barátoddal miert nem beszelsz? Nem ertem..meg miert kellett a jelenet? Szakitottatok az exszel,mindketten azt csináltok amit akartok..le kell nyelni a békát, hogy igy alakult...Tessek beszelni a barátoddal, exet leszarni, kishugival ne foglalkozz!
2016. ápr. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Micsoda hiszti....

Ha az exed, mit érdekel mit csinál? Lovat is b**zhat, nem mindegy?

A hugi min van kiakadva? Ő is akkor vette csak észre, hogy alá feküdt?

A barátod mi f**zért akar beleszólni mindenki életébe?

Az exed minek jár a lakásodra éjnek évadján? Ha ki akar engesztelni, miért baszta a hugit? Ha már nem érdekled és csak punci kell minek ment fel?


Csupa bolond....

2016. ápr. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Amúgy tök igazatok van... Hát nemtudom igazából elvileg az exem azóta nem lépett túl rajtam és azért nem volt azóta egy normális kapcsolata se ...

a barátommal azért nem beszéltem mert konkrétan lekur..zott amikor a hugival szembe annyit mondtam h azert nemcsak az exem hibás hogy aláfekszik (bár ezt a vita hevébe vágta valószínúleg hozzám) meg amúgy is kellett egy kis idő ... az hogy az exem egy év óta először láttam nagyon megviselt és kicsit úgy érzem hogy talán nem jól éreztem azt hogy túlléptem rajta ... ő belé voltam egész életemben a legjobban szerelmes az valami hihetetlen nagy lángolás volt ( azért lett vége mert egyszer befüvezve megcsalt és nem tudtam megbocsátani)m

2016. ápr. 22. 22:20
 5/16 A kérdező kommentje:
Amúgy az exem nem tudta hogy a barátom húga.
2016. ápr. 22. 22:21
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

érdekes story :)

ezt te találtad ki egyedül?

2016. ápr. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

igen persze a gép elött ültem és ezen agyaltam mert nincs jobb dologom mint hogy hülye sztroikat talaljak ki full ismeretlen embereknek ..

barom

2016. ápr. 22. 23:07
 8/16 anonim ***** válasza:
48%
Igazad van. Sokkal ertelmesebb jelentektelen, hulye tini szerelmi storykat megosztani ismeretlenekkel...
2016. ápr. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Az exed nem a tulajdonod
2016. ápr. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
1. tanácsot szerettem volna kérni 2. nem vagyok teenager 3 igen szerintem értelmesebb mint hazudozni
2016. ápr. 22. 23:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!