Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy baj, ha az exemmel beszélek, és erről nem tud a mostani pasim?

Figyelt kérdés

semmi különös téma nincs,csak 2 évig együtt éltünk (már 1 éve külön vagyunk) és nagyon nagy szerelem volt,de részemről abszolút elmúlt. heti 2-3 alkalommal váltunk 4-5 levelet,ennyi. a pasimnak azért nem mondom el,mert tudom,hogy érez a pasi iránt

élőben nem találkozunk.ez így nagyon gáz?


2013. máj. 15. 10:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Fölöslegesen kevered a szart. Ha te nem éreznéd gáznak, nem kérdezted volna meg.
2013. máj. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen.


"a pasimnak azért nem mondom el,mert tudom,hogy érez a pasi iránt"


Magyarul átvered. Ez egy kisgyerek viselkedése, aki azt hiszi, azért rossz, amit tesz, mert fáj neki ha pofon vágják. Ez egyfajta kistestvére a megcsalásnak, és igen, gáz.


A bizalom pontosan ilyen "apró" dolgokon szokott elcsúszni a párkapcsolatoknál. Az ilyen emlékek alattomos kis féreg módjára beszivárognak az ember emlékezetébe, és rohasztják a kapcsolatot belülről.


Persze, szerinted ez egy apróság, viszont egy dolgot bizonyít: nem lehet benned megbízni. Ezekből fogja tudni a pasid, hogy ha valamit meg akarsz tenni, azt a háta mögött, rajta keresztül is megteszed, ezért nem fog bízni benned, elkezd féltékenykedni.

2013. máj. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az gáz, ha nem mondod el neki. És ha utólag tudja meg, elveszted a bizalmát. Ha nincs semmi titkolnivalód, miért ne mondhatnád meg?

Én rendszeresen találkozom a volt párommal, 12 évig voltunk együtt. A rendszeresen havonta kb 1 alkalmat jelent. Ilyenkor segítek neki az adóbevallásában, vagy feltelepítek neki egy programot (nem egy számítógép-guru :D) A férjem tudja.

2013. máj. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igazatok van,csak nem akartam feleslegesen ilyenekkel traktálni.inkább elmondom,mielőtt kiderülne,és akkor meg kombinál
2013. máj. 15. 10:42
 5/5 anonim ***** válasza:

Helyes. Nem kell ebből nagy feneket keríteni, annyit mondj meg, hogy időnként szoktál vele levelezni, és kész. Túlságosan magyarázkodni sem kell, mert az is gyanús.


"Időnként szoktam Bélával levelezni, meg szoktam kérdezni, hogy mi van vele. Meg akarod nézni?"


És ha igen, mutasd meg neki a levelet. Így jelentősen növelheted a bizalmát.

2013. máj. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!