Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a barátnőm csiklóját...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőm csiklóját izgatom, mindig azt mondja hogy csiklandós, ez normális?

Figyelt kérdés
ha orál van, és a csiklóját nyalom, mindig azt mondja hogy "furcsa" érzés vagy "csiklandós" viszont ha a hüvelye körül, vagy konkrétan bele nyomom a nyelvem, azt pedig imádja, pedig pont forditva szokott lenni, hogy csikló érzékenyebb a nyelvre. én rontok el vmit vagy van ilyen?

2016. ápr. 22. 12:31
 1/9 anonim ***** válasza:

nem véletlenül ez a neve :)


egyébként lazuljon el rendesen előtte, és akkor nem lesz csikis

2016. ápr. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vannak nők, akinek csiklandós, én is találkoztam már ilyennel. Alkati dolog, náluk ezt váltja ki.
2016. ápr. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
azt nem irtam, hogy nem szokott maszturbálni, és nem is volt sok barátja előttem, lehet tök ismeretlen neki a dolog. viszont sima szex alatt 3-4x is van hüvelyi orgazmusa.
2016. ápr. 22. 12:48
 4/9 anonim ***** válasza:
Az enyém nem csiklandòs :)
2016. ápr. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem van hogy csiklandós,de van hogy nem. Attól függ,milyen technikával nyalnak. Ha feszített nyelvheggyel,gyengéden,na akkor csikis. Ha ernyedtebb,lazább nyelvvel, és nagyobb nyelvfelülettel,na az az igaziii. Jó lefetyelést! ;)
2016. ápr. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nyomjam erősebben a nyelvem?
2016. ápr. 22. 12:50
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem izgul fel eléggé. Legalábbis nekem akkor szokott túl érzékeny, vagyis csikis lenni. Én azt szeretem, ha először csak ujjaznak, masszírozzák a szeméremdombomat, és csak akkor kezdenek nyalni, amikor már ezekkel a dolgokkal rendesen felizgattak.
2016. ápr. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
azzal szerintem nincs gond, már csókolózástól is jól benedvesedik
2016. ápr. 22. 12:56
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen,szerintem kicsit erősebben dörzsizd a nyelveddel,de ne nagyon,mert az meg van hogy fáj. És ne csak a hegyével..
2016. ápr. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!