Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan férfi/fiú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan férfi/fiú akinek a barátja coming out-olt? Hogy fogadtátok?

Figyelt kérdés
Biszex vagyok és elmondanám a haveromnak csak félek a reakcójától.Ha van itt olyan akinek már coming out-olt a barátja akkor légyszi ossza meg velem a tapasztalatát,hogy mi játszódott le benne mikor ezt megtudta,milyen kérdések merültek fel benne,stb.előre is köszi!

2016. ápr. 22. 12:24
 1/2 anonim ***** válasza:
90%

Nos nekem volt ilyen. Hát nem bírtam megállni hogy poénkodjak egy sort hogy így egy kicsit már más a visszhangja hogy anno osztálykirándulásokon egy szobában vagy egy sátorban aludtunk. Szerencsére a haverom nem sértődött meg ezen. Egyébként biztosítottam róla h én ezt teljes mértékben elfogadom. Bár ezt amúgyis szoktam hangoztatni.


A baráti körben volt egy srác aki kicsit furán fogadta. Ő nem bírja a homoszexualitást normális dologként kezelni. Sajnos ilyen hülyén nevelték, ezzel nincs mit tenni. Az elképesztően rossz oktatási nevelési módszerek sem segítettek, a melegek elfogadásán, a szigorú nevelés inkább csak növelte a gyűlöletet anno bennünk, ami kiből eltűnt (pl belőlem) kiben meg benn maradt. Sajnos a felgyülemlett sérelmeket általában ki kell tölteni és hát egy tinédzser kire fordíthatná ezt mint a politikai célkeresztben lévő melegekre, transzvesztitákra, stb.

De inkább óvatósan kerüli a témát, egyébként nem szólt be semmit és a barátságuk se romlott meg.

2016. ápr. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyik évtizedes jó barátom (akit 14 éves korom óta ismerek és a top 3 legjobb barátomban van), megtudtam róla hogy biszex.

Azt mondta inkább a nők felé húz, de ha arról van szó, megkeféli egy srác seggét is, az életben volt már néhány sráccal. Azt mondta rám vagy más közös barátainkra még sosem fantáziált, nem verte és el is hittem neki.


Igazából majdnem 10 évig tényleg nem láttam rajta semmi jelét ennek és ez miatt tudom hogy most sem az, aki állandóan a seggem lesi. Kicsit nehéz elfogadnom, de tudom hogy normális ember és sosem hajtana sem rám, sem más barátainkra. Amúgy általában barátnői vannak és nőkkel szokott lenni, de azt mondja vonzzák a fiatal, átlagos/vékony alkatú, szőrtelen srácok is. A lényeg hogy túl tudom magam rajta tenni. Ugyanúgy merek vele kettesben lenni, egy szobában aludni vele, mint azelőtt is hogy ezt megtudtam róla.

26/F

2016. ápr. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!