Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Összejönnél egy olyan 20 éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél egy olyan 20 éves lánnyal akinek még soha nem volt barátja?

Figyelt kérdés
És még csókolózni se csókolózott soha.
2016. ápr. 20. 16:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Általában nem úgy kezdődik egy ismerkedés, hogy ez már rögtön az elején kiderüljön. Persze előfordulhat, de nem erre alapoznám a dolgokat.

Ez egy teljesen semleges dolog számomra :)

Tehát a válasz: igen.


Sőt, még inkább örülnék is neki, mert izgalmas dolog együtt felfedezni az intimitás rejtelmeit.

2016. ápr. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

A jelenlegi barátnőm hasonló paraméterekkel rendelkezett, bár nem teljesen azokkal amiket leírtál. 19 éves volt, egy csalódás miatt nem volt előttem komoly kapcsolata, bár csókolózni, azért csókolózott.

Mostanra teljesen ki tudott nyílni mellettem és oda-vissza vagyok érte :)

2016. ápr. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Persze, miért ne?
2016. ápr. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!