Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 23 éves lány, és még sosem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 éves lány, és még sosem volt barátja. Hogyan közeledjek felé _úgy_?

Figyelt kérdés

Szép lány, egyetemista, sportos, csinos. Még sosem volt barátja, sosem csókolózott, és még szűz. Hogy defektes-e? Ezt nem mondanám. Konzervatív családból jön, és a szülei féltették, "szigorúan fogták".... Randizott már párszor, de mindig olyanok találták meg, akikről leszűrte, hogy csak "azt" akarják, így lepattintotta őket.

Szeirntem szimpatikus vagyok neki, mostanában ismerkedünk, randizgatunk, de félek, hogy ha úgy közelednék felé, esetleg megcsókolnám... mindent elrontanék. Vagy mit csináljak, meddig várjak? 29f


2016. márc. 1. 12:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Egy csókkal még nem rontanál ajtóstól a házba. Ha vissza is utasítana, nem történne semmi. Ha tényleg úgy érzed kedvel, csókold meg. De ne várd, hogy 1-2 alkalom után már ágyba is viheted, nem lesz könnyű dolgod.
2016. márc. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Közeledj lassan felé, ha nem akarja akkor úgyis eltol majd magától. Ennyivel szerintem nem rontasz még el semmit. Tudom, mert én is 23 éves vagyok és még "úgy" senkim sem volt. Randiztam már pasikkal, csók is volt...

Lehet, hogy már ő is vágyik rá, csak nem egy kezdeményező típus.

2016. márc. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem meg igenis defektes. Az, hogy ilyen degeneráltak a Szülei az bem kifogás. Majd hülyíteni fog, hogy várjál rá minimum fél évet aztán rájön, hogy miből marad ki és mindenkivel félrekefél. Meg gondolom nem akarsz olyan családba bekerülni, ahol ilyen degeneráltak a szülők.
2016. márc. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ha degeneráltnak tartanám a csajt, nem érdekelne. Nem megdgni akarom, hanem megismerni, és járni vele. Kedves értelmes lány, nagyon tetszik.
2016. márc. 1. 14:58
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Már hogyne akarnád megdugni! Csak előbb meg akarod ismerni hogy sokáig dugjad.
2016. márc. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván kérdező. De a komoly kapcsolatban is rendszeresen "kell" dugni.
2016. márc. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
15%
Az ilyen lányoknak beteges a fantáziájuk, hidd el. :D Arra várnak, hogy valaki pókhálótlanítsa a hüvelyüket. Vágj bele ;) Csókold meg.
2016. márc. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ha lassan, óvatosan szeretnél haladni, szerintem öleléssel kezdd. Abból már érezni fogja, hogy fontos neked. Hosszan öleld, simogasd a haját, vagy adj a nyakára egy puszit, mikor elengeded. Vagy 1-1 alkalommal úgy is megölelheted, hogy nagyon erősen magadhoz szorítod. Ebből is érezni a kötődést, bár lányként ez nem olyan kellemes, de érzelmileg szerintem fontos, legalábbis nekem valami "Ennyire nagyon szeretlek"-érzésem lesz tőle.

Írj neki sms-eket, a legváratlanabb pillanatokban. Pl reggel, mikor felébred, már a te üzeneted fogadj, hogy szép napot, vigyázz magadra,stb. Meg küldj neki csak úgy szívecskéket napközben, akár egy mosolygós fejjel még az elején, szerintem ez is aranyos, látszik belőle, hogy óvatos vagy.

Meg érj hozzá sokszor, már nem vagytok a kapcsolat leges-legelején, szóval nem kell véletlennek tűnnie az érintésnek. Álld el az útját, amikor valahová menni akar, és "2 pusziért cserébe továbbengedlek!" Közben meg simítsd végig a gerincét finoman.

Nekem most ennyi jutott eszembe :)

2016. márc. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
sehogy, bukó....
2016. márc. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
40%
Beszéltek most facen, élőben? Írtad, hogy találkái már voltak, szóval az nem lenne újdonság neki. Miért nem hívod el valahova? Aztán megint. És ha a másodikba is belemenne, akkor valszeg tetszel neki, megcsókolhatod. Amúgy igazi kincs a lány, ne foglalkozz az itteni bunkó kommentelőkkel. A konzervatív neveltetés nyilván az oka, nem defektes. Adriana Lima 27 évesen vesztette el a szüzességét mert konzervatív, vallásos családban nevelkedett. Úgy néz ki mint aki defektes lenne?
2016. márc. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!