Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, van esélyem rá, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, van esélyem rá, hogy szexkapcsolatom legyen 169 centis magassággal?

Figyelt kérdés
Minden egyéb területen normális vagyok, csak alacsony.

2016. ápr. 19. 21:03
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%
Magasságnövelés!
2016. ápr. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%
.hu
2016. ápr. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
65%

Kérdező!

Ne hallgass itt a sok hülyére. Süt a válaszukból a butaság és a rosszindulat-hitetlenkedés.

Nem vagyok sem jóképű, sem pénzes. Normális, rendes, humoros, céltudatos, határozott vagyok.

Szeretnek itt rosszízűen válaszolni, mert párszor rossz nőbe futottak bele, és pofára estek. Fel kell onnan állni, leporolni magad és továbbmenni.

Ne legyetek már ennyire, szűk látókörűek!

2016. ápr. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
55%

Én nem rossz indulatból válaszoltam. A magasság tényleg nem olyan fontos, mint a jóképűség, és nagyon túl is van értékelve egyes férfiak fejében a magasság. Hogy miért? Mert sok a magas pasi, de ritkább a jóképű, így öntudatlanul is ezzel nyugtatják magukat a 190 centi ragyás fejű okádék ronda pasik, hogy majd a magasságuk kihúzza őket a szarból, holott az vajmi keveset nyom a latba. Phjaj, hány baromi magas, ronda, 20-onéves szűz pasit ismerek, akik még szüzek is maradnak jó sok ideig, mert echte lúzerek és persze mert csúnyák.


Csak annyit mondtam, hogy ne vedd komolyan az itteni nők válaszát, mert a valóság teljesen más. Itteni válaszuk a racionális énjüket tükrözi, aki a rendes pasihoz vonzódik és megveti a bunkót. Aztán 1 hét múlva összefekszik egy olyan taplóval amilyet itt naphosszat fikáznak és fogadkoznak, hogy náluk ilyen pasi szóba sem jöhetne... szóval vicces :D

2016. ápr. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
51%
A fejedben van baj, nem a méreteddel.
2016. ápr. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
A 169 mióta alacsony?
2016. ápr. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

15-ös

Mi a baj a fejemmel?


16-os

Azt hiszem 1995 óta.

2016. ápr. 20. 01:04
 18/20 anonim ***** válasza:
168 vagyok és 2 naponta szexelek. Nem is értem a kérdésed.
2016. ápr. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

18-as

Nem szűz vagyok és nem is az, hogy csak 2évente jutok szexhez.

Egyszerűen a szexkapcsolat az egyedüli nekem való kapcsolati forma és azt akarom megtudni, hogy mennyire csökkenti az esélyeimet a magasságom.

2016. ápr. 20. 23:23
 20/20 anonim ***** válasza:
esélytelen
2017. febr. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!