Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Komolyodik a szexkapcsolatom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyodik a szexkapcsolatom?

Figyelt kérdés
1 honapja ismerem es azota osszejarunk, randival egybekotott szexelesekre. Nem beszeltuk meg, de a masodik randi vegen mar szex volt. Mivel nemetul beszelgetunk, neha keves a kommunikacio ami eddig nem zavarta, de mostmar megolelget hogy "miert vagy ilyen csendben baby?". Eddig csak durvan szexeltunk, hajhuzas, fojtogatas.. Tegnap mar romantikus szeretkezes volt. Bemutattam a baratainak es o is tervez engem a hetvegen. Komolyodik a viszonyunk? Tenyleg nem beszelek sokat es csendes vagyok, de allando beszelgetes nelkul is belem zughat valaki? Kerlek ne itelkezzetek, szologassatok be. Ja es husegesek vagyunk egymashoz.
2015. márc. 18. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Anyám..Ilyen rossz a szöveg értésem vagy te tényleg nem tudsz szöveget fogalmazni? Még akkor is többet értettem volna belőle ha németűl írod le.
2015. márc. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, kíváncsi vagyok, vajon mi zajlik most le a srác fejében... Lehet, hogy csak nem akar bunkónak tűnni, nem akarja, hogy úgy érzed, kihasznál, és ezért kedvesebb veled mostanában. De az is lehet, mint ahogy mondtad, hogy talán elkezdett kicsit többet látni a dologba. Bár ahogy elmondod, mennyit beszélgettek, ezt azért egy kicsit valószínűtlenebbnek tartom, de sose lehet tudni. Valahogy próbáld megkérdezni, vagy nem is tudom :D Vagy várj egy kicsit, aztán 1-2 hónap múlva úgyis egyértelműbb lesz a reakcióiból, hogy mit akar.
2015. márc. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
első válaszolónak üzenem, hogy nem anyanyelvem a magyar. bocsi.
2015. márc. 18. 18:05
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, komolyodik. És ez nem szex kapcsolat.

Ez egy sima járás/kapcsolat, amiben nagyon gyorsan sor került a szexre.

A legtöbb pasi nem szereti a sokat beszélő nőket. A lényegre törő kommunikációt kedvelik. És a testbeszéd is sokat számít.

Szóval: Komolyodik a kapcsolatod.

2015. márc. 19. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!