Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes felakasztanom magam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes felakasztanom magam, ha a nyomorékságom miatt sosem lesz barátnőm vagy szexkapcsolatom?

Figyelt kérdés

Egy nagy nyomorék lúzer gyerek vagyok,tele a leghátrányosabb férfi tulajdonságokkal.

1.Béna,ügyetlen,bamba,kétbalkezes

Semmit nem vagyok képes normálisan megcsinálni,mindent elbaltázok,annyira ügyetlen és bamba vagyok,semmihez sem értek,lassú a felfogásom.

2.Félénk,gyáva,gátlásos,szégyellős,visszahúzódó

Nem merek megszólítani egyetlen lányt sem vagy egyedül odamenni bárkihez,nagyobb társaságban mindig a háttérbe húzódok és csak halkan merek szólni ahhoz,akit jól ismerek,kerülöm a középpontba kerülést,amitől rettegek,mert tudom,hogy csak kinevetés lenne a vége a bénaságom és bal**szságom okán

3.Nincs szövegem,nem vagyok humoros

Képtelen vagyok egy beszélgetést érdekesen fenntartani vagy megnevettetni valaki,tipikus béna szövegem van,amin csak szánalomból nevet bárki.

4.Nem vagyok bunkó,nagyképű vagy csak magabiztos,határozott,hanem önbizalomhiányos,határozatlan,csendes,tesze-tosza

Az utcán félve járok,hogy nehogy hozzám szóljon valaki,nem merek az emberek szemébe nézni,csak a földet bámulom,a saját véleményemért kiállni nem merek,vagy valakinek szólni mert nekem nem tetszik amit csinál,sokat vacilálok,mindig a cselekedetek következményein agyalok,nem tudom elengedni magam,ellazulni,folyton csak stresszelek,agyalok...sokszor azt sem merem megtenni amit én magam szeretnék,inkább megfelelek mások elvárásainak,csak nehogy beszóljon valaki vagy kinevessen


Kérdem én,lehet így élni/nőt szsrezni?Senkinek nem kell egy ilyen "férfi"...mondták már rám szó szerint,hogy "ez nem is férfi,csak egy nyuszi"...de bármit teszek,nem sikerül változtatni.Hozzáteszem a külsőmmel nincs gond,helyes magas fiú vagyok és úgy-ahogy kigyúrtam magam,azt reméltem ad önbizalmat,de változatlan a helyzet...tetszettem már sok lánynak,de vagy képtelen voltam lépni és összejöttek inkább mással,vagy megtapasztalta milyen szerencsétlen vagyok és csak barátnak tartott meg,beszélgetni a pasiügyeiről...szánalom.Képtelen vagyok a sarkamra állni,magabiztos lenni és kiállni a véleményért vagy megszerezni amit akarok,csak elfutok minden elől,mert nem merem vállalni a kihívásokat,túlságosan félek a bukástól és következményeitől...egy lúzer vagyok komolyan.Sosem lesz így nem,baszhatom a külsőmet meg a gyúrást is,miután megtudják,hogy megszólalni alig merek,csak kinevetnek.


2014. aug. 19. 17:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
orvosi eset vagy!
2014. aug. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
figyi prostizni miert nem jo ?:)
2014. aug. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Vártunk béla
2014. aug. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Bad G-Sus ***** válasza:
irjal uzit. segitek
2014. aug. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
52%
Ne végezz magaddal,majd pár év múlva,ha ráunnak a pávákra te kellesz a csajoknak.Valakiknek a félénk,szerény fiúk jönnek be.Meg biztos jó helyen próbálkozol?Járj társaságba
2014. aug. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Az összes ilyen kétségbe esett ember magas és kigyúrt...na akkor kondi terembe se megyek
2014. aug. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát, a gondolataidat pedig jól összeszedted. Mindenkinek megvan a párja, nem kell elkeseredni. Türelem, kitartás és az sem baj, ha változtatni akarsz esetleg magadon.

A kötél sz*r megoldás, tele van a világ szépséggel.

2014. aug. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Gondoljatok bele, ha minden ilyen elkeseredett ember kinyírná magát.....alig lennének emberek a gyakorin
2014. aug. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ne végezz magaddal,majd pár év múlva,ha ráunnak a pávákra te kellesz a csajoknak.Valakiknek a félénk,szerény fiúk jönnek be.Meg biztos jó helyen próbálkozol?Járj társaságba
2014. aug. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Gyerekkoromban szintén ilyen voltam,ráadásul nagyon vézna,mindenki velem kötekedett,rettegtem kimenni az utcára vagy elindulni suliba,mert tudtam,hogy úgyis meg fog találni valaki és beszól,hogy milyen vézna vagyok,fogyjak még vagy rusnya vagy nyomorék és szándékosan mindenki előtt,hogy kinevessenek,minden sportban én voltam a legbénább akivel senki nem akart játszani,sokszor meg is vertek ha olyan kedvük volt,gimiben már az első nap kiröhögött mindenki,aztán a fiúk állandóan a véznaságomon poénkodtak,persze megtehették,mert erősebb volt nálam mindenki és jól szórakoztak legalább,nem unatkoztak,én meg mit tehettem volna,senki nem állt mellém,én pedig gyenge voltam nagyon,hogy bárkivel kiálljak,ha kimondtam a véleményem ami nem egyezett a sajátjukkal még jobban b*sztattak vagy megszégyenítettek mindenki előtt,a lányok azon gúnyolódtak hogy xy velem vesztette el a szüzességét és nevettek,persze úgysem kellettem egyiknek sem 180centi 45 kilósan,éheztem itthon,sportolásban nem támogatott senki,azt is magam kezdtem el.
2014. aug. 19. 17:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!