Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes felakasztanom magam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes felakasztanom magam, ha a nyomorékságom miatt sosem lesz barátnőm vagy szexkapcsolatom?

Figyelt kérdés

Egy nagy nyomorék lúzer gyerek vagyok,tele a leghátrányosabb férfi tulajdonságokkal.

1.Béna,ügyetlen,bamba,kétbalkezes

Semmit nem vagyok képes normálisan megcsinálni,mindent elbaltázok,annyira ügyetlen és bamba vagyok,semmihez sem értek,lassú a felfogásom.

2.Félénk,gyáva,gátlásos,szégyellős,visszahúzódó

Nem merek megszólítani egyetlen lányt sem vagy egyedül odamenni bárkihez,nagyobb társaságban mindig a háttérbe húzódok és csak halkan merek szólni ahhoz,akit jól ismerek,kerülöm a középpontba kerülést,amitől rettegek,mert tudom,hogy csak kinevetés lenne a vége a bénaságom és bal**szságom okán

3.Nincs szövegem,nem vagyok humoros

Képtelen vagyok egy beszélgetést érdekesen fenntartani vagy megnevettetni valaki,tipikus béna szövegem van,amin csak szánalomból nevet bárki.

4.Nem vagyok bunkó,nagyképű vagy csak magabiztos,határozott,hanem önbizalomhiányos,határozatlan,csendes,tesze-tosza

Az utcán félve járok,hogy nehogy hozzám szóljon valaki,nem merek az emberek szemébe nézni,csak a földet bámulom,a saját véleményemért kiállni nem merek,vagy valakinek szólni mert nekem nem tetszik amit csinál,sokat vacilálok,mindig a cselekedetek következményein agyalok,nem tudom elengedni magam,ellazulni,folyton csak stresszelek,agyalok...sokszor azt sem merem megtenni amit én magam szeretnék,inkább megfelelek mások elvárásainak,csak nehogy beszóljon valaki vagy kinevessen


Kérdem én,lehet így élni/nőt szsrezni?Senkinek nem kell egy ilyen "férfi"...mondták már rám szó szerint,hogy "ez nem is férfi,csak egy nyuszi"...de bármit teszek,nem sikerül változtatni.Hozzáteszem a külsőmmel nincs gond,helyes magas fiú vagyok és úgy-ahogy kigyúrtam magam,azt reméltem ad önbizalmat,de változatlan a helyzet...tetszettem már sok lánynak,de vagy képtelen voltam lépni és összejöttek inkább mással,vagy megtapasztalta milyen szerencsétlen vagyok és csak barátnak tartott meg,beszélgetni a pasiügyeiről...szánalom.Képtelen vagyok a sarkamra állni,magabiztos lenni és kiállni a véleményért vagy megszerezni amit akarok,csak elfutok minden elől,mert nem merem vállalni a kihívásokat,túlságosan félek a bukástól és következményeitől...egy lúzer vagyok komolyan.Sosem lesz így nem,baszhatom a külsőmet meg a gyúrást is,miután megtudják,hogy megszólalni alig merek,csak kinevetnek.


2014. aug. 19. 17:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ember most olvastam egy kérdést amiben a srávnak 6 centis-e volt mert úgy született 14x műtötték vele.akkor kérdezem én HOGY VAN KÉPED EZEN SIRÁNKOZNI?! vedd már észre hogy nállad sokkal szerencsétlenebbek élnek körülöttünk és te meg ilyeneken siránkozol.És hogy ne csak a rosszat mondjam:Menj el egy pszihológushoz,nem szégyen rosszabb nem lehet.önbecslés nélkül nem fog menni ha magad egy darab szarral teszed eggyenlővé ne várd hogy másoknak kellj.előbb magaddal kell rendbe tenned.járj el emberek közé,köszönj rá ismeretlenekre(napi 10* pl.) járj el társasággal,fiú barátaid csak vannak.beszélgess minnél több emberrel,járj el otthonról.
2014. aug. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ha kepes voltal valtoztatni a kulsodon, akkor annyira elbaszott nem lehetsz, ven benned kitartas akarat. Csak ne rijjal ennyit. Barataid haverjaid vannak? Hany eves vagy?
2014. aug. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

nem, ez helyrehozható

és ha még jól is nézel ki, akkor minden esélyed meglenne

az ügyetlenség még nem akkora probléma, a félénkség, gátlásosság és önbizalomhiány meg helyrehozható

ha neked sehogy se megy és a barátaid se tudnak segíteni, akkor menj el egy pszichológushoz

megérné, mert tényleg csak ennyit kéne rendbe rakni és máris nagy esélyeid lennének a barátnőszerzésben, meg te is jobban éreznéd magad

2014. aug. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Ha én köszönnék egy ismeretlennek vagy kérdeznék tőle valamit,csak nézne rám,hogy "mi van ezzel?"és menne tovább,vagy levegőnek nézne,esetleg megállna és kioktatna,megalázna,hogy mit képzelek magamról,nem is ismerem,de ha egy páwa srác tenné ugyanezt,vele készséges és barátságos az összes lány.
2014. aug. 19. 17:54
 15/18 anonim ***** válasza:
Rám szoktak köszönni emberek de attól függetlenül hogy hogy néz ki lány vagy fiú ugyan úgy vissza köszönök nem állok le vele hogy minek köszön meg ki ő.
2014. aug. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Há' hülye vagy tásvírem?! Drága a kötél, inkább szólj valakinek, hogy párszor szaros lapáttal csapkodja meg a fejed! Egy hülyével kevesebb = több pina marad nekünk.
2014. aug. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Hasonló vagyok én is, átérzem a helyzeted. Amit a gyerekkorodról írtál, velem is az volt. Én mondjuk csak a lányokkal lettem félénk, egyébként meg úgy kompenzáltam, hogy iszonyat nagy bunkó lettem, de ez egyáltalán nem olyan előnyös, mint ahogy be szokták állítani (csak az a nagyon kevés ember keresi a társaságom, aki tolerálja a nyers modoromat).

Én pl. pont a külsőm miatt nem merek csajozni, rondának, férfiatlannak látom magamat. Viszont amikor néha tényleg rászántam magam, hogy odamenjek lányokhoz, dumáljak velük, akkor voltak is sikereim, ennek ellenére sajnos ez a gátlásom nem múlt el.

Szóval azt javasolnám hogy erőszakold meg magad, és menj oda csajokhoz, aztán ha érzed már hogy nem akkora ördöngösség, akkor megjön az önbizalmad is. Talán.

2014. aug. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Hallod-e, ugyanézrt akartam én is magam, de az élet szép, és fnom a töltött káposzta (:D), ne tedd, biztos találsz magadnak barátnőt!
2014. aug. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!