Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik! Ti dugnátok csúnyácskáb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ti dugnátok csúnyácskább nőt, ha lenne rá esélyetek?

Figyelt kérdés
Pl lenne egy szép meg mellette egy kevésbé szép nő a felhozatalban, akkor mind a kettőt levarrnátok? Most nem kapcsolatról beszélek, pusztán szexről. Ha igen, miért?
2016. ápr. 19. 19:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Azt varrnám amelyik szeret szopni!
2016. ápr. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Lyuk lyuk...
2016. ápr. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Néha van, hogy nem áll fel, teljesítménykényszer v óvszer miatt...vagy előforfult hogy fullos csajjal nem tudtam elmenni

-nemreg lehetosegem adodott egy 5-6-os csajjal dugni,..ugy álltam hozzá, h lehetvnem fog felallni, mert nem fog tetszeni...de tovabbvittem a gondolatot, hogy ugyan ki a fraszt erdekel, ugysem latom tobbet, semmi kozom nem lesz hozza ezutan, es ez olyannyira megnyugtatott, annyira laza lettem, hogy nem hogy nem allt fel, de 2x is elmentem... Ami ezelott egyszer ha elofordult elso parkapcsolatban

2016. ápr. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
persze..lásson egy szép 19cmes kuksit :D
2016. ápr. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
simán! az, hogy kivel milyen jó a szex az nem azon múlik, hogy milyen szép egy csaj. szép nővel is lehet vacak, de csúnyábbal is lehet kur*vajó!
2016. ápr. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Egy csunya lanynak is lehet nagyon szexualis kisugarzasa. Ebben az esetben igen. Max nem vernem nagy dobra.
2016. ápr. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Persze! Sokszor jobbak a kevésbé jó nők az ágyban, mint a fullosak. 35F
2016. ápr. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Mindenképp!

Én kifejezetten kedvelem a deszka, kapafogú, vagy "nem túl előnyös" arcú csajokat. Vagyis úgy mondom, hogy az átlag ítéli meg őket nem túl előnyösen.

Bár be kell vallanom viszont, a kövérség taszít.

2017. jan. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!