Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Leírnátok a véleményeteket? (kép)

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leírnátok a véleményeteket? (kép)

Figyelt kérdés

Mennyire tetszik nektek?

[link]



2016. ápr. 19. 12:15
 1/9 anonim ***** válasza:

nagyon férfiatlannak tartom ha egy fiú szolizik, de csak ha sokat voltál napon akkor ok :)

19/L

2016. ápr. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Helyes :)
2016. ápr. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%
Sok nem látszik belőle, de a színe tetszik, az anyaga is kellemes tapintásúnak tűnik. Nem kopott, nem foltos, ha lenne mégegy ugyanilyen fotel mellé, elfogadnám.
2016. ápr. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Utolso 😂

Made my day

2016. ápr. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia!Személy szerint nekem nagyon tetszik szeretem a barna bőrűeket és a fekete haj mellé...Nagyon jól est!Kicsit olyan mint valami sorozatszínész.
2016. ápr. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
lyukas a pólója a hónaljánál
2016. ápr. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hát ezzzzzzz jó
2016. ápr. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy lyukas , agyonmosott pólóba. Na ez ciki ide kirakni.
2016. ápr. 20. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Eléggé helyes srác, tetszik. Azért nem kétpercenként jön szembe ilyen fiú az utcán, sem a GYK-n, nem tudom, mit piszmogtok itt mindenféle totál hülyeségen. Mint amikor a vak a festmény mellett fél méterrel a falat nézi... Nincs az a luk, ami lerontana az értékéből.


Apróságok: Kifelé irányban vastagodik a szemöldök, abból én ici-picit szednék ott felül a végén. Haj szerintem lehetne pár centivel hosszabb, és akkor jobban el lehet oldalra hajtani, így olyan kis borzas, rövidnek hosszú, frizurának rövid. Színösszeállítás nagyon oké, én ezt szeretem, azt meg nem értem, mért barnázzátok, kb. még nem is volt napon idén. Legfeljebb a virító fehér hátterhez képest. És hajban is van igazi fekete, ez még csak középbarna. Az alapadottságait viszont sokan irigyelnék.

2016. ápr. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!