Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik leírnátok a véleményeteket?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik leírnátok a véleményeteket?

Figyelt kérdés
Egy 18 éves lány vagyok alakulok egy 25 éves fiúval. Viszont nekem ő lenne az első pasi akivel történnének dolgok. Ezt szerintetek milyen formába lenne érdemes közölni? Nagyon illúzió romboló hogy nem igazán van tapasztalatom? Mit várhat el tőlem (a helyében mint várnátok el?)
2016. ápr. 11. 11:57
 1/9 Camorri ***** válasza:

Nem vagyok tul tapasztalt, de ha nem csak egy éjszakára hajt a srác akkor nyugodtan mond meg neki. Meg fogja érteni.

19/F

2016. ápr. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha nem csak dugni akar a srác, akkor kb annyi jelentősége van, mint annak, hogy gyűjtöd-e a TESCO-ban a hűségpontokat. Lehet még be is jön neki, hogy még érintetlen vagy, sok pasi díjazza az ilyet. Nem illuzióromboló, és nem is kell olyan nagy feneket keríteni neki, hogy mint egy terhességet vagy egy esküvőt úgy be kelljen jelenteni. Csak megemlíted neki, hogy még nem voltál férfival. Ennyi. Olyan lazasággal, mintha azt közölnéd, "a disznóssajt mellet még a pacal a másik amit nem vagy hajlandó megenni"
2016. ápr. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értem miért félnek a lányok ezt megmondani. A szememben csak erősítené a kapcsolatunkat, ha azt nyilatkozná, hogy én vagyok az első férfi, akit erre méltónak tart.
2016. ápr. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nalam hatalmas plusz pont lenne :)
2016. ápr. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj hogy a mai lányok és fiúk úgy gondolkoznak, hogy ciki az ha nem vesztik el a szüzességüket 10 évesen. Pedig nagyon is motiváló dolog a szüzesség, sokkal többet ér az, akin nem ment végig fél Budapest, és hallottam vannak lányok akik szeretik az érintetlen srácokat.

A szüzességed érték, és ha ezt az embered cikinek találja vagy húzza a száját, akkor nem ő az akire vársz. Ha gond nélkül fogadja a dolgot, akkor halálig tartó szerelemnek néztek elébe.

Csak állj elé és közöld vele.

"Nem a probléma a probléma, hanem a problémához való hozzáállás a probléma."

2016. ápr. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
HÁHÁ! Nagy ződ pacsi ment a Jack Sparrow kapitánynak :D
2016. ápr. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

dehogy illúzióromboló...

nekem tetszene a dolog nagyon is ;) 25/F

2016. ápr. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"sokkal többet ér az, akin nem ment végig fél Budapest"


Tehát akkor te a szexuális élete alapján ítéled meg hogy ki mennyit ér. :)

Csak hogy ellenpéldát mondjak, volt olyan barátnőm akinek én vetem el a szüzességét. Azóta prosti lett hollandiában, drogozik, börtönbe járt. Meg volt olyan is, akit végigdugott fél Sopron. Most svájcban szemsebész. Orvosi lapokban publikál. Jobbá teszi mások életét. Ne ítéljünk hamar!

2016. ápr. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Deflohelp ***** válasza:
Kérd meg, hogy legyen óvatos, vigyázzon rád.
2016. ápr. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!