Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, pasik, a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, pasik, a véleményeteket szeretném: tényleg a női taktikázásra vagytok vevők?

Figyelt kérdés

Tényleg az a jó, hogyha szeretek egy pasit, azt mutatom, hogy nem is érdekel? Tényleg maradjak ridegebb?

Hát én ezzel annyira nem értek egyet.

A vadászötön az elérhetetlen iránt, vagy a megnyugvás és a biztonság hatásosabb komoly kapcsolat elérése érdekében?

Nem ettől megy inkább tönkre egy kapcsolat, hogy senki nem meri kimondnai? Aggódás, időhúzás, csalódások. Ha van akár minimális érzelmi vonzódás a férfinál, ez inkább bátorítás, nyugalom neki, mert nem kell attól tartania, hogy lepattintják, nem? Ha meg ettől megijed egy férfi, nem jobb, hogyha nem húzzuk egymás idejét?

Szóval fiúk, ki minek örül, mi jobb?

Titokzatoskodjunk, elvárjuk a kezdeményezést? Vagy szeressünk, törődjünk? (és nem lerohanásra gondolok, hanem akár csak egy egyszeri első vallomásra - a viszonzás hisztivel körített elvárása nélkül)

Melyik a hosszú távon vonzóbb nő? (L/27)


2010. dec. 4. 15:46
 1/9 Moszuke ***** válasza:
100%

hát ÉN, jobban örülnék ha a barátnőm kimondaná, kimutatná mit érez.. ahogy én.

enélkül folyton ott a kis bogár a fülemben, hogy mi van ha csak élvezkedik, mi van ha csak jól esik neki, hogy a tenyeremen hordom őt.. és ott van az is hogy mi van ha csak ő ilyen? kicsit később mutatja ki, bizonytalan, félénk stb...


de ennek az egésznek az a forrása, hogy nincs önbizalmam és beképzelek minden félét a dolgokba.

túlbonyolítom az egyszerű dolgokat is.


szal nekem ezért esne jól néha-néha 1-1 jól éreztem magam, hiányzol vagy akármi.. na mind1-.-

ez úgy tűnik luxus és fölös elvárnom, de most, hogy ezeket itt leírtam.. és tekintve, hogy kommunikáció híve vagyok... lehet, hogy szóvá teszem, hogy ugyan mutassa már ki ha érez vmit.. hm hm

na majd megoldom:) beszélgetésbe jó vagyok:D csak el kell nyomnom egy pillanatra a tapló énem:DDD

2010. dec. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretsz valakit, akkor szó szerint szeretni akarod, törődni és együtt lenni vele... Tovább taglalni ezt a kérdést innentől szerintem felesleges.
2010. dec. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen angulatfüggő. Van amikor kedvem van barkohbázni, máskor nincs. A vadászat is ilyen. Néha van kedvem vadászni, máskor még a fejem elfordítom a repülő sültgalamb elől is.

Leginkább tavaszi napos délelőttökön szeretek titokzatos, elérhetetlen nőknek hosszan udvarolni. Ősszel ahogyan a nappalok rövidülnek, úgy megy el a kedvem a hosszas udvarlástól (meg a felkeléstől és mindentől). Tavasszal ismét romantikusabb leszek.

2010. dec. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
olyan pasit keress, aki elfogadja a szeretetedet. Én el tudom fogadni, nem vagyok, és nem szeretem, ha nagy titkolózás van. Akkor inkább továbbállok. 24
2010. dec. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én csaj vagyok,de azért válaszolok,ha nem baj!

Szerintem, az őszinte,egyenes,nyílt,világos beszédet szeretik a pasit,utálnak jelekből olvasni,taktikázni,praktikázni,játszmázni.Szerintem a pasi igenis örül neki,ha tudja,mit várhat el,mire számíthat,mi a helyzet.Persze van ennek egy nagy kockázata:kiadod magad,viszont kockázat nélkül nincs győzelem.Inkább őszinte légy,mint gyáva,bizonyos kor felett ez hatványozottan igaz szerintem.

2010. dec. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy kapcsolatnak az lenne a lényege, hogy a két ember felszabadultan önmaga tud lenni a másik mellett, hiperszuper bizalommal, megértéssel meg effélék. Jól mondod, pont amiatt megy tönkre egy kapcsolat, mert csak taktikázgatnak a felek, mintha egy harc lenne, egy játék, vagy feladat. Emiatt itt is csak stresszelődnek, mint az élet többi területén, elveszítik önmagukat, és gépies, érzelmetlen droidok lesznek. Azoknak meg nem kompatibilisek a szeretetre.


Szóval ez az egész taktikázás (jaj, ki mondja ki előbb, hogy szeretlek, mennyi ideig várassam mire, legyek elérhetetlen, legyek titokzatos és tsai) úgy ahogy van, baromság. De nyilván a másik oldalára sem szabad esni a pacinak.

2010. dec. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%
sztem ahhoz hogy igazán magadba bolondíts a fickót, előbb éreznie kell h nem vagy még az övé. Ehhez nem árt kicsit húzni a fejüket, de normális keretek között. Aztán amikot látod h elkötelezett melletted és nem csak kalandozik, akkor lehet elmélyedni a dolgokban. Ekkor kell következni az igazi törődésnek, és szeretetnek. Legalábbis ez a tapasztalatom. Sokkal jobban megbecsülik a nehezen szerzett értéket.
2010. dec. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A legkevésbé sem vagyok rá vev?. Az egyenes beszédet szeretem.

21F

2010. dec. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

A taktikázás is egyfajta hazugság. A hazugság pedig nem fér bele egy párkapcsolatba (nálam).

Nem tartom korrektnek, mert ugye pasi lévén nekem kell kezdeményeznem, tehát én terítem a lapjaimat. Elutasításban és elfogadásban is hasonló nyíltságot várok el.

2010. dec. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!