Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ötletes csajok? Várom a véleményeteket!

Figyelt kérdés

Párom 2 napra elutazott, és megkaptam a lakása kulcsát, hogy etessem meg a kutyáit. Alapból többet vagyok nála mint otthon, de nem lakunk együtt. Szombaton jön haza és valamivel meg szeretném lepni :)

Ebéd azért nem jó, mert ebéd után indulnak haza, szóval éhes nem lesz.

Akkor mit csináljak neki? :)

Kivételesen nem szexuális tartalmú dolgot szeretnék :)


MIVEL LEPJEM MEEEG? :D


2011. jún. 2. 21:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
Pakold ki a házát, azzal meglepnéd.
2011. jún. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%

vagy add el

xd

2011. jún. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hihi :D Az biztos... :D
2011. jún. 2. 22:04
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell nagy dologra gondolni, pl. takaríts ki.

Expasim hasonló szituban teljesen meghatódott attól, hogy elmostam a piszkos edényhalmot, amit otthagyott, "nem szoktak rám mosogatni" jelszóval totál odavolt.

De pl. odakészítheted a lejátszókhoz a kedvenc filmjét, cd-jét stb., hogy lássa, kellemes estét szánsz neki.

2011. jún. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Rend van :) Kitakarított sajna... :(

Ezért vagyok kétségbeesve :D

2011. jún. 2. 22:10
 6/12 anonim ***** válasza:
Nagytakarítás, sütsz sütit, ültetsz cserepes virágokat. Nehéz így messziről, ott kellene lennem hogy jó ihletem legyen.
2011. jún. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

főzz neki egy finoöm ebédet/vacsorát, öltözz be sz7exi pincérnek vagy szobalánynak és fogadd terített asztallal. A többi jönni fog

szívesen:)

2011. jún. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én pl.egy szál rózsának meg valami édességnek is örülnék. De vehetsz egy új ágyneműhuzatot,amit felszenteltek majd vagy mégegy kutyu :-) XD
2011. jún. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Kösziiii :)


Olyasmire gondoltam, ami a konyhában fogja várni az asztalon :) Lehet, én nem tudok ott lenni amikor hazamegy.

Jaajjj, jó ez a meglepi dolog, csak mi legyen az? :P

ajjajjjjj :)))

2011. jún. 2. 22:27
 10/12 anonim ***** válasza:
Egy szál vmilyen virág,de csak 1szál,mer a csokor eröltetett ilyen szituban..megy vmi plüss,..
2011. jún. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!