Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nemrég költöztem fel pestre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég költöztem fel pestre és nem ismerek szinte senkit. Sajnon nem olyan körökben mozgok ahol akadnak nők (programozó vagyok). Így az iwiw-nek a lovehunterjával próbálok ismerkedni. Írtam ez üzenetet! Kérem a véleményeteket?! 25/f

Figyelt kérdés

Szia!


Az imént nézelődtem itt, a LoveHunteren, de egyből abbahagytam, amint megláttalak Téged. Szép az arcod, kedves a mosolyod, a rólad készült képed

igazán elnyerte a tetszésemet. Ha számodra nem lenne probléma, szívesen megismerkednék Veled.


Marci


2011. máj. 4. 08:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Hát ennél azért találóbb üzenetet is kiötölhettél volna. Ez elég megalázkodó szöveg és kicsit nyálas. Úgy kell tenni, mintha már sorban állnának érted a lányok, de te mégis szeretnél vele találkozni.

Amúgy attól mert kocka vagy, még nem kell kétségbe esni, csak járj el olyan helyekre ahol lehet ismerkedni. Akár egyedül is. Én is így kezdtem, lett sok ismerősöm és barátnőm is.

Légy határozott, legyenek céljaid, és mondd meg a lányoknak, hogy a programozók kezdő fizetése 200-nál indul. Tuti bejössz majd nekik. :)

2011. máj. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig nem rossz. Ha a partner is ismerkedni akar, akkor az induló szöveg ne legyen bunkó. Más talán nem is kell, hiszen csak később, hosszabb chatelés után ismerik ki egymást. Illetve majd a személyes találkozásnál.
2011. máj. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Nekem bejön az üzenet! :D

Dr részben igaza van az elsőnek. Járj el bulizni, szórakozni, szerezz haverokat. Még csak most jöttél fel Pestre, hagyj egy kis időt magadnak. Rád fog találni a szerelem, hidd el! :))

17L

2011. máj. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Első.

Nem akarom, hogy a pénzemért szeressenek. Az más kérdés h eltartánám őt, de akkor főzzön mosson takarítson.Vmit vmiért.

2011. máj. 4. 09:14
 5/20 A kérdező kommentje:

Második.


Én is ilyen véleményen vagyok. Bár a személyest találkozást preferálom nagyon. Mert akkor egyből megtudod h milyen stílusa és akkor a chatalésnél nem kell nagyon óvatosan írni.


Harmadik 4 hónapja vagyok fent.

Elég aktív életet élek. Görkori, nem rég kezdtem el salsázni. Igyekszem nem egyedül maradni. Pesten elég magukba zárkozottak az emberek. Nekem fura.

2011. máj. 4. 09:17
 6/20 anonim ***** válasza:

Én is programozó vagyok...nem tudom ti hogy vagytok ezzel, de én azt a nőt akit olyan dumával szerzek meg, hogy még 10 csaj pályáz rám, de megálltam nála vagy hogy ekkora fizetésem van...én azt a csajt nem tudnám tisztelni.Lehet megszerzem, de mindig bennem lesz, hogy ez egy tipikus m*ca.

Amúgy az üzeneted, hát eléggé átlagos.Én is ilyen dumákkal próbálkoztam egy csomó nővel régebb, aztán rájöttem, hogy nem vagyok én senki koldusa. Azóta élem az életem, időnként megszólitok csajokat, járok haverokkal ide-oda, adok magamra, élvezem az életet egyedül is...És magasról leszarom a sok beképzelt, fiúk által elkényeztetett nőket.

2011. máj. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

en ugy szeretnek Pestre felkoltozni, de tudnam fizetni egyedul albit.

en csak neha-neha jarok, par orakra, de csak ha 1 hetet eltoltenek ott, metroznak, buszoznak, meg esetleg moziba, vagy eszek a mekibe, kizart dolognak tartom hogy ne csajoznak be.

miert is?

mert, ha fent vagyok 1-2 orat, olyan j'anyok jarkalnak az utcan, hogy csak na!:) es ahogy megesznek engem a szemeikkel, nem birnak megallni, hogy ne szoltisanak meg, tobbszori utkozes utan, de szerintem en sem.^^


az uzenetedbe pedig sztem is atlag. tegyel bele tobb jelzot, hogy legyen egyedi. mehet 1-2 poen is meg sztem.


en irtam egy sablonszoveget, ami inkabb vers, de eddig nem volt csaj aki nemet mondott volna :)

2011. máj. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
"megesznek engem a szemeikkel" hát azért ez nem minden férfinak adatik meg.Jó persze a kisugárzás és öltözködés is tesz rá....
2011. máj. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Nehéz az élet.
2011. máj. 6. 10:03
 10/20 A kérdező kommentje:
Örürj a külsődnek. Akkor tartasd el magad :)
2011. máj. 6. 10:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!