Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nemrég költöztem fel pestre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég költöztem fel pestre és nem ismerek szinte senkit. Sajnon nem olyan körökben mozgok ahol akadnak nők (programozó vagyok). Így az iwiw-nek a lovehunterjával próbálok ismerkedni. Írtam ez üzenetet! Kérem a véleményeteket?! 25/f

Figyelt kérdés

Szia!


Az imént nézelődtem itt, a LoveHunteren, de egyből abbahagytam, amint megláttalak Téged. Szép az arcod, kedves a mosolyod, a rólad készült képed

igazán elnyerte a tetszésemet. Ha számodra nem lenne probléma, szívesen megismerkednék Veled.


Marci


2011. máj. 4. 08:43
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Rossznak nem rossz, mert nem béna, nem égő, csak kicsit olyan semmilyen :D


"Ha számodra nem lenne probléma, szívesen megismerkednék Veled."


Ez tényleg picit megalázkodó, a határozottságot szeretik a csajok :D


Meg jobb, ha valami poénnal indítasz a "szeretnék veled megismerkedni" helyett, azt még jobban szeretik :D


Na de sok sikert, te legalább nem csak mereszted a segged, és várod, hogy a szádba repüljön a sült galamb, mint sok hasonló helyzetben lévő srác.

18/F

2011. máj. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Utolsó!


Nem rossz ötlet. Átírom a üzenetet.


hát jah eléggé elszeparálódott a két nem. Mindenki csak vár. De ha oda mész vkihez akkor meg jó eséllyel lekoppint!


Mind1 majd lesz vhogy.

2011. máj. 6. 11:25
 13/20 anonim ***** válasza:

"Ha számodra nem lenne probléma, szívesen megismerkednék Veled." - Ilyen mondat szerintem ne legyen egyetlen ismerkedési szándékú üzenetedben sem. Női szemmel olvasva nem túl férfias, és egyáltalán nem kelt határozott benyomást.


Ha ismerkedni akarsz, akkor ne táncoljál köröket ilyen sablon mondattal, hanem kezdjél neki. A többi rész jó, de ennek a mondatnak a helyén más legyen. Konkrét kérdés, ami felkelti a lány érdeklődését, így biztosan válaszol. Ha különleges fotója van, kérdezd meg, hol készült, vagy kérdezz rá bármi másra az adatlapjából kiindulva. Szerintem. 23 L

2011. máj. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Hát ha fiú vagy, kell próbálkozz, nyiss, kezdeményezz, de azért inkább élőben.Csak annyit mondhatok, hogy 30 vagyok újra szingli és próbálkozok élőben és nem netten. Ezen a héten kaptam már 1 elutasitás, meg egy sikertelen hóditás de volt egy randim is...szóval nagyjából igy müködik a dolog, hogy 10ből 1 csak bejőn.
2011. máj. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

12:26


Köszönöm


ilyenkoor sajnálom h nem írtam ezt ide hamarabb. iwiw-n már előttem a lehetőségimet. :S nah mind1 majd lesz valahogy;)

2011. máj. 6. 14:40
 16/20 A kérdező kommentje:

13:20


Hát nem irigyellek. pesti vagy ?

2011. máj. 6. 14:42
 17/20 anonim ***** válasza:
Nem, nem vagyok Pesti.
2011. máj. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

ucssó


Otthon sokkal könnyebb volt ismerkedni személyesen. Itt szinte mindenki zombie

2011. máj. 6. 14:51
 19/20 anonim ***** válasza:
Igen, Pesten másak az emberek.Kissebb városokban, tényleg könnyebb az ismerkedés.De nettes ismerkedésben is van tapasztalatom, jött már össze alkalmi is meg pár hónapos kapcsolat is belőle, de valahogy mindig jobb a szemtől szembe levő leszólitás, flörtölés, szemezés stb....gyorsabban megy, látod a viselkedését és ....egyszerüen férfiasabb, hogy odamész valakihez és flörtölsz, minthogy irogatsz és várod válaszát, ha egyáltalán válaszol.
2011. máj. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nos, kockák, pláne programozók ált. nehezen találnak nőt. De van, aki bírja a kockákat. Nomeg, ahogy előttem is mondták: élni kell az életet, aztán majd jön. Én is kocka vagyok, jelenleg informatikus-programozó-mindenes, a párom - bár nem kocka - meg kimondottan kedveli ezt. Ja és eredetileg munka keretében futottam bele. :)
2011. máj. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!