Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az normális, hogy 31 évesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy 31 évesen mostanában nagyon vonzanak a 20 év alatti csajok? Más 30-as / 30 körüli pasik is így vannak vele?

Figyelt kérdés
A komoly kapcsolataimban eddig mindig csak 1-2 év korkülönbség volt, meg egy szórakozóhelyen is általában 25-30 körüliekkel hoz össze a sors, és nem vagyok benne biztos, hogy mentálisan meg lenne a közös nevező a tizenévesekkel, de külsőre és szexuálisan nagyon izgatják a fantáziámat...
2016. ápr. 18. 13:45
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

17-es, páran pedofilozni kezdtek, és erre reagáltam. Bár igaz, ami igaz, a 20 év alatti akár 6 évest is jelenthet, de a kérdező remélhetőleg nem erre gondolt.


A férfi általában szerelemből nősül meg, a nő meg általában azért, mert szeretne kettővel jobb életszínvonalon élni, mint amin most él. Furcsa, hogy mondjuk egy tanár vagy gyógytornász vagy ápoló férfi biztosan nem lakhat egy 250M Ft-os úszómedencés házban, egy ugyanilyen végzettségű nő simán. Szóval minden nőnek nála magasabb jövedelmű férfi kell, de közben persze harcolnak az azonos fizetésekért is (De akkor tényleg marad az egyedülállóság mindenkinek, ha ez megvalósul). Azok a nők, akik többet keresnek, mint a férjük, vagy nagyon csúnyák (hiszen a szépséggel kompenzálják a különbséget, és ha a szépség negatív, az anyagiaknál neki kell pluszba lendülnie), vagy idősebbek, szóval értéktelenebbek a társkeresési piacon. Én nem akarok se megnősülni, se gyerekeket vállalni, pontosan a 13-as hozzászólásban leírt okok miatt.

2016. ápr. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!