Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Éreztek valami...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Éreztek valami különbséget a szexben akkor, amikor azért csináljátok, hogy baba legyen belőle?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 17. 17:58
 1/8 anonim ***** válasza:
xD
2016. ápr. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen. Egészen más bent elmenni, mint a hasára spriccelni. Meglepő, mi?
2016. ápr. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem a fizikai részére gondolok, hanem a lelkire, érzelmekre. Beleélvezni akkor is lehet, amikor nem akarnak babát, de tablettát szed a lány, naptármódszert alkalmaznak stb., nem ilyen jellegű különbségre gondolok.
2016. ápr. 17. 18:10
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én éreztem…

Előtte is a feleségembe élveztem viszonylag gyakran.

De amikor gyereket akartunk és azért csináltuk, volt ,hogy nem is állt fel mert ideges voltam ,hogy jó legyek és tudjak gyermeket nemzeni.😊

Aztán amikor megbeszéltük ,hogy nem stresszeljük túl magunkat majd jön ha jön, ha nem akkor nem. És egy hónap múlva jött egy csodálatos hír…

2016. ápr. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Még nem csináltam így, de szeretném. Szerintem nagyon izgalmas és különleges lehet. :)
2016. ápr. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

igen ha gyereket akarok ezt kiabálok mikor elélvezek:


Szép legyél te spermium!

2016. ápr. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
"Basszus, ennek rossz vége lesz..." És sajnos tényleg. A feleségem elvált tőlem, vitte a gyereket én meg fizethetem a gyerektartást.
2016. ápr. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
4-es: egyetértek. Nálunk is volt így. Bár a 2. baba már spontánabban jött. 36f
2016. ápr. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!