Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Minden jel mensire utal,...

Minden jel mensire utal, nincs kivétel. Volt már úgy valakinél, hogy ennek ellenére baba volt, vagy valami különbséget azért kéne éreznem?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 3. 08:40
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsi, most látom kicsit furán fogalmaztam a második mondatot :-)
2010. ápr. 3. 08:41
 2/8 anonim ***** válasza:
Én semmi különlegeset nem érezte. Mensi előtti görcsök, mellfeszülés. Ugyan úgy volt minden, és kb egy-másfél hétig tartott. Addig izgulhattam, mert nekem nem jön meg napra pontosan.
2010. ápr. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyetlen egy dolog volt más:a melleim nem úgy fájtak,mint mensi elött szoktak,hanem sokkal jobban,izomlázszerűen,le akartak szakdni,a bimbóim meg viszkettek kegyetlenül.Ez volt nekem a gyanús.Most 14 hetes kismami vagyok:))
2010. ápr. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én 1 hétig mindennap azt hittem hogy na most megjött,állandóan rohantam a wc-re és tessék...jövő héten megfog születni a kisfiam:-))
2010. ápr. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi és Gratulálok nektek!
2010. ápr. 3. 14:15
 6/8 anonim ***** válasza:

nekem minden ugyan olyan volt mint menszi előtt.még akkor sem gyanakodtam mikor már késett mert mindíg szokott késni.


33+3 hetes km

2010. ápr. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

1 hétig hajtogattam a férjemnek,hogy na ma tuti megjön,mert minden jel arra mutatott.Most itt fekszik mellettem 4 hónapos babucikám.

Úgyhogy semmi különbséget nem kéne érezned.

Remélem babás vagy!


Jövő héten szülőnek,könnyű szülést kívánok!!!!!!!!

2010. ápr. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem pontosan így volt.Karácsony előtt és nem tűnt fel hogy hamar fáradtam meg sokat aludtam. Karácsony előtt csináltam tesztet és azt mutatta hogy nem lesz baba,de csak nem akart megjönni ezért 27 én csináltam még egyet na akkor már kiderült most már jövőhéten 19 hetes leszek.
2010. ápr. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!