Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek, ha "nem hagynak"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha "nem hagynak" szexelni?

Figyelt kérdés

Nem tudok szexelni a feleségemmel a 7 éves fiam miatt! Egyszerűen mimdig kivétel nelkül rendben volt a szexuális életünk. De egy pár hete a fiam mindent megpróbál elkövetni annak érdekében ,hogy ne tudjak dugni az anyukájával. Mintha tudná mit akarunk csinálni és mindig akkor akar bejönni bezárom az ajtót de akkor az ajtónknál sír és dörömből

Ráadásul együtt lakunk a nagyszülőkkel hatalmas a ház bővel elférünk. De amikor a gyerek mondja nekik hihetetlen kellemetlen. Legfőkép a feleségem apja szemébe nrzni ilyenkor. Vittem már hotelbe is a feleségem de nem hinném ,hogy minen egyes nap hotelbe kéne vinnem, 1 mert fáradt vagyok még ezzel is foglalkozni. 2 20000reket nem akarok naponta elkölteni egy szexre. De nem akarom ,hogy tönkre menjen a házasságom. Egész nap dolgozom. Ha haza megyek kicsit vágyom a feleségem "törödéseire". De így nem tudunk semmit… Nem tudom jó helyre írtam-e a kérdést…😊 De kérlek segítsetek! Hogy lehet ezt megmagyarázni a 7 éves fiamnak? Aki már attól is kiakad ha az anyjának az arcára puszit adok.


2016. ápr. 17. 10:48
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

Éjjeli fentléttől?

7 évesnek legkésőbb 1/2 9-kor nyomás aludni.

2016. ápr. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

az apósod szemébe szerintem simán szégyenérzet nélkül nézhetsz, mert az a nő a feleséged és jogod vn szexelni vele, a nő szüleinek ehhez semmi köze.

Szerintem próbálj meg beszélni anyóssal, apóssal, hogy ilyenkor próbálják megnyugtatni a fiadat, mert ő most szerintem félti az anyukáját, azt hiszi, hogy a szexxel őt bántod vagy ilyesmi.

Mond meg neki őszntén, hogy nem bántod, semmi baj nncs és kérd meg hogy ezt hagyja abba. Ki fogja nőni szerintem.

2016. ápr. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Beszélj a nagy szülőkkel,hogy foglalkozzanak addig a gyerekkel, az apósod előtt pedig nem kell szégyenkezned, tudja,hogy mi a helyzet, házasok vagytok, ős is házas, tudja,hogy élnek az emberek magán életet. Viszont ezt a gyerek mellett szexelni dolgot felejtsd el!
2016. ápr. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Nyugodtan lehet mellett a halkan
2016. ápr. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Itt szerintem nem megnevelni kell a gyereket, hanem leulni beszelgetni vele. Ertelmes, 7 evesrol van szo. Ha regebben jiban voltatok, ulj le vele beszelgetni. Elkepzelheto, h suliban mar tema a szex kezdetlegesen termeszetesen es o ugy ertelmezi, h apa bantja apat. Lehet meg akarja ovni a feleseged. Uljetek le, es mondd el neki, hogy ez a szeretet egyik kinyilvanitasa.

2 gyerekes N

2016. ápr. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok, szval apa bantja anyat; es bocsi a tobbi elirasert is :)
2016. ápr. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
én is ezt mondtam, hogy a fiad azt hiszi, hogy az anyukjánk ez most rossz, ha hozzáérsz
2016. ápr. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
Hú de ismerős :D bár nekem nincs gyerekem barátnőm huga mindig tökéletesen időzít... nem túl kellemes mikor hátulról rakod és épp nyitja az ajtót vagy egy jó kézimunka végefelé vagytok :D
2016. aug. 6. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!