Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek, ha "nem hagynak"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha "nem hagynak" szexelni?

Figyelt kérdés

Nem tudok szexelni a feleségemmel a 7 éves fiam miatt! Egyszerűen mimdig kivétel nelkül rendben volt a szexuális életünk. De egy pár hete a fiam mindent megpróbál elkövetni annak érdekében ,hogy ne tudjak dugni az anyukájával. Mintha tudná mit akarunk csinálni és mindig akkor akar bejönni bezárom az ajtót de akkor az ajtónknál sír és dörömből

Ráadásul együtt lakunk a nagyszülőkkel hatalmas a ház bővel elférünk. De amikor a gyerek mondja nekik hihetetlen kellemetlen. Legfőkép a feleségem apja szemébe nrzni ilyenkor. Vittem már hotelbe is a feleségem de nem hinném ,hogy minen egyes nap hotelbe kéne vinnem, 1 mert fáradt vagyok még ezzel is foglalkozni. 2 20000reket nem akarok naponta elkölteni egy szexre. De nem akarom ,hogy tönkre menjen a házasságom. Egész nap dolgozom. Ha haza megyek kicsit vágyom a feleségem "törödéseire". De így nem tudunk semmit… Nem tudom jó helyre írtam-e a kérdést…😊 De kérlek segítsetek! Hogy lehet ezt megmagyarázni a 7 éves fiamnak? Aki már attól is kiakad ha az anyjának az arcára puszit adok.


2016. ápr. 17. 10:48
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
55%
Egyszerűen rá kell parancsolni, hogy a saját szobájában aludjon.
2016. ápr. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Meg kell értenie, hogy nem mindig ő van a középpontban, néha szeretnétek négyszemközt lenni. Kár volt egyszer is megengedni, hogy veletek aludjon, persze, hogy most már elvárja. A ti szobátok, főleg az ágyatok legyen tabu.
2016. ápr. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

Autókkal foglalkozok már 10 éve és főleg mostanában amikor megyek ki autókért együtt alszanak régóta… és sajnos nagyon megszokták!!

De amikor itthon voltam szinte kivétel nélkül csak mi aludtunk együtt ketten! De pár hete már…

2016. ápr. 17. 11:23
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
A feleségednek is azon kellene lennie, hogy a gyerek erről leszokjon. Eleve rá se kellett volna szoktatni...
2016. ápr. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit azért megijesztett, hogy azon gondolkozol, hogy a 7 éves gyerek előtt dugd az anyját. Még, ha kisebb azt mondom belefér, egy 2-3 évesnél nem vesz le semmit. De egy iskolás gyerek esetében gáz. Egyszerűen a saját szobájába parancsolni, elvégre nem csecsemő már.
2016. ápr. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
És ha közbe alszik?
2016. ápr. 17. 11:34
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
esetleg fárasszátok le, suliban esetleg vmi jó barátjához nem tudjátok átpasszolni, feltéve ha megbíztok az ő szüleiben. esetleg anyósékat megkérni h vigyél el sétálni vagy játszira, vagy tanuljanak vele. szerintem ezt nem a gyerekkel kell megbeszélni még fiatal hozzá, inkább a nagyszülőkkel. így is úgy is tudják h éltek nemi életet ők is emberek, csak megértik.
2016. ápr. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Elmondtuk neked többen is, hogy mi a teendő.

Most kell leszoktatni a közös alvásról, egyrészt mert nagy már hozzá, másrészt meg egyre nehezebb lesz később.

2016. ápr. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

Minél hamarabb szoktassátok le erről.És ha nem vagy otthon, akkor is a saját szobájában aludjon.

Feleséged mit szól ehhez az állapothoz?

2016. ápr. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Nyilván ő se örül, de nincs kiakadva annyira mint én! Mondja ,hogy ő is akar... De várjunk egy picit hátha kifárad az éjjeli fentléttől. De szerintem nem fog mert már 2és fél hete ezt csinálja… persze rámosolyogazanyjára vagy mondd valamai számára "cukit" és teljesen elolvad! Sajnos!!
2016. ápr. 17. 12:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!