Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mi a véleményetek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi a véleményetek a mellszexről?

Figyelt kérdés
Én nem tudok ezen kiigazodni, egyik haver barátnőm azt mondta undorító (bár nem értem, hogy ezen mi..), egy másik számára teljesen közömbös a dolog, míg egy harmadik még élvezi is, annyira érzékeny a melle!

#mellszex #paizuri
2016. ápr. 13. 19:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez inkább a pasiknak okoz örömöt.A nőket max izgatja.
2016. ápr. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik :3
2016. ápr. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A pasikat izgatja(főleg akik szeretik a nagy melleket)...engem meg,ha élvezi!
2016. ápr. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Ha nagy mellem lenne engem izgatna, de igy 85/B-vel ezt meghagyom inkább a nagymellű lányoknak:D 20/l
2016. ápr. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%

A mell nem lehet annyira érzékeny, ugyanolyan a bőr, mint pl. a hason. Nincs több/más idegvégződés, tehát fizikai képtelenség, hogy jobban élvezze, mintha mondjuk a felkarján húzogatnák a kukit. Egyedül a mellbimbó érzékenyebb, de most ugye a két mell közötti huzigálásról van szó. Az a harmadik lány valószínűleg inkább "agyban élvezi", valamiért nagyon felizgatja és kész. Van ilyen, több minden dől el agyban, mint gondolnánk (pl. análtól elélvező, fizika és biológia törvényeit lazán meghazudtoló csodanők esete ;)).

Az én válaszom: engem rohadtul nem izgat, inkább nevetségesnek találom. Ha a partnerem nagyon akarná, belemennék, ha látom, hogy őt mennyire izgatja, akkor remélhetőleg kibírom nevetés nélkül.

2016. ápr. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az 5-össel teljesen egyet tudok érteni.
2016. ápr. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Közömbös a gondolata, bár nem próbáltam..és nem is hiszem hogy fogom, A-s kosárral felettébb nehézkes és kellemetlen lenne:D
2016. ápr. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mivel nem elég nagy hozzá a mellem ezért sajnos nem volt még alakalmam kiptóbálni de szerintem nagyon izgatna
2016. ápr. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Majd ha szilikon cicim lesz, kipróbálom. 20/L
2016. ápr. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

nem értem miért nevetséges az ötös szerint. Nekem viccesebb az, ha valaki egy lábtalpra izgul.

Na akkor megoszlanak a vélemények.

2016. ápr. 13. 23:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!