Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Szerintetek milyen a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek milyen a jó szex?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 13. 19:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Előszöris, izgasson fel rendesen. Ugyebár a nő nem úgy működik, hogy 1. pillanat meglát, 2. pillanat "feláll". A jó szerető ezzel tisztában van. Ne csak az erogén zónákra figyeljen, hanem az egész testemre. Nyak, kulcscsont, has... stb. Imádom, amikor a párom húzza az agyam, és csakazért sem tér a lényegre (akár mellbimbóról, akár csiklóról van szó), hanem körülötte játszik, csókolgat... stb. a végén már tekergek, mint egy ki.baszott kígyó, h érjen már hozzá, de nem. xD Ez még jobb, ha meg van kötve a kezem. Amikor már nagyon nem bírom, rátér a lényegre. Akkor már kérem, hogy oldozzon el, mert én is be akarok szállni. Leteperem, és most én "dolgozom", aztán 69. Azt mindketten imádjuk, egymást irányítjuk közben (pl. ha ő begyorsít nyelvvel, én is begyorsítok/rásegítek kézzel, ha lassítok, ő is lassít). Aztán dugunk. Lehetőleg több pózban. A legtöbb pózban hozzám fér a kezével, és izgat közben. Legkönnyebben lovagló pózban megyek el. Akkor nem kell izgatnia, mert a pózból adódóan én izgatom saját magamat, ahogy mozgatom a csípőmet. Amikor elmegyek, rögtön "jön velem" (az orgazmusnál jövő automatikus hüvelyösszehúzódások jól rásegítenek erre). Aztán "ráborulok", simogatás, puszik, ölelés... szóval "levezetés".

Na, nálam kb. ilyen egy jó szex, de természetesen ez hangulatfüggő, nincs kőbe vésve.

2016. ápr. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ugyan ezekkela szavakkalezt láttam már más kérdésnél is. Másolgatni szoktad?


Egyébként nem rossz leírás, én valahogy ösztönösen így csináltam mindig ;) (és imádnak is az ágyban)


24/f

2016. ápr. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!