Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon zavaró tud lenni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon zavaró tud lenni?

Figyelt kérdés
Nagyok a melleim. 90C. A kèrdèsem az lenne hogy nagyon zavaró tud-e lenni ha nem elèg feszes? Kissè lógós vagy hogy mondjam. Bármilyen gyakorlatokat csinálok nem használ. Krèmezem is. Mindent amit ajánlanak vagy csak tenni lehet èrte. Nem vagyok megelègedve. De legalább a bimbóm előre nèz ès nem lefele. De iszonyatosan zavar az egèsz. Mik a vèlemènyek? Köszönöm mindenkinek a válaszát!
2016. ápr. 11. 18:21
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Nekem 85D, én sem szeretem a melleim,mert alig találok normális melltartót,meg a ruhák se úgy állnak,ahogy eltervezem, gombolós felsőkről nem is beszélve. Nekem nem igazán lóg (még :S), de mégsem sikerült megszeretnem, sok mindenben zavar a nagy méret. De a párom imádja. Szerintem a pasik nagy része nagyon szereti a nagy melleket,főleg ha természetes, mi sokkal többet foglalkozunk a cickókkal mint kéne, és másként látjuk magunkat :D


23L

2016. ápr. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
75D a méretem. Még szerencsére nem lóg, de már nem olyan feszes. Ami kicsit zavar. A párom imádja. Sok barátnőm irigykedni szokott rá, egy párral cserélnék. Szeretnék kisebb melleket.
2016. ápr. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Teljesen megertem. En is kisebbet szeretnek es feszesebbet. Vagy annak is orulnek ha csak kicsivel feszesebb lenne. De bmit csinalok nem az igazi. :) mindenkinek nagyon koszonom a valaszat!
2016. ápr. 12. 10:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!