Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon zavaró tud lenni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon zavaró tud lenni?

Figyelt kérdés
Nagyok a melleim. 90C. A kèrdèsem az lenne hogy nagyon zavaró tud-e lenni ha nem elèg feszes? Kissè lógós vagy hogy mondjam. Bármilyen gyakorlatokat csinálok nem használ. Krèmezem is. Mindent amit ajánlanak vagy csak tenni lehet èrte. Nem vagyok megelègedve. De legalább a bimbóm előre nèz ès nem lefele. De iszonyatosan zavar az egèsz. Mik a vèlemènyek? Köszönöm mindenkinek a válaszát!
2016. ápr. 11. 18:21
1 2 3
 1/23 CptTomato ***** válasza:
Szerintem van elég pasi a világon akit nem zavar az ilyesmi köztünk engem se....de pláne hogy mindent megteszel ellene.
2016. ápr. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Megműttetnèm ha lenne pènzem.

Ha hátra fekszek elèggè oldalra folyik..ha bárkinek van ötlete mit tehetnèk mèg szívesen várom

2016. ápr. 11. 18:26
 3/23 CptTomato ***** válasza:
Téged zavar vagy az zavar hogy mások mit is gondolnak a láttán... mert ha az első akkor csak a műtét marad, ha a második akkor meg mint mondtam mutogasd olyannak akinek tetszik.
2016. ápr. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Mèg senki nem szólt èrte. Engem zavar. Mintha egyre rosszabb lenne. De köszi a választ.
2016. ápr. 11. 18:29
 5/23 anonim ***** válasza:
64%

A C annyira nem lehet nagy, hogy zavaróan lógjon.:)

Üdv, 85 E méretekkel rendelkező sorstárs!

18/L

2016. ápr. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 CptTomato ***** válasza:
jajj mennyi nagymellű lány... ne őrítsetek meg :D
2016. ápr. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Melltartot se lehet talalni. Vagy a hata nagy vagy a kosara kicsi is kibuggyan :D se igy se ugy nem jo. Majd tornaztatom meg haatha alakul valami jobb. ;)
2016. ápr. 11. 18:37
 8/23 anonim ***** válasza:

85I volt

megmütettem most 85DD

DE a mütét miatt részlegesen gyogyult meg a heg

ronda a bimboudvar nem szép kerek

és alig érzékeny

vagyis én megbántam :-(

kisebb lett de marha ronda

2016. ápr. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
szerintem nem zavaró, meg egyébként is ezt kaptad, ezzel kell együtt élni:)
2016. ápr. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Hat ...akkor a mellmutet kilove egyelore. Sajnalom hogy nem sikerult jol. Es igen. Ezzel kell egyutt elnem.
2016. ápr. 11. 18:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!