Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek bejelöljem? Fiúk,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejelöljem? Fiúk, ti mikor szoktatok így viselkedni?

Figyelt kérdés
Tegnap bátyámékkal voltam egy pesti szórakozóhelyen és megismerkedtem egy sráccal.. sokat beszélgettünk,csókolóztunk,táncoltunk..elvoltam vele szinte egész este.Szimpatikusak voltunk egymásnak,megadta a számát,elkérte az enyémet is,mondta,hogy majd másnap keres meg hív,de eddig még semmi.. Facebookon megtaláltam,de szerintetek kezdeményezzek én? Vagy gáz lenne? Fiúk ti ilyen esetben miért viselkednétek így? Meggondoltátok magatokat...? 18/L
2016. ápr. 10. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
De buta vagy,lehet részeg volt,lehet kihasznált stb...
2016. ápr. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha akarna komolyabbat már keresett volna, a mai világban 2 perc sem kell h üzenjünk annak akit kedvelünk, mivel még nem tett így, vszínű csak 1 esti ribinek néz akivel elvolt aznap
2016. ápr. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2-esnél a tuti válasz. Ott abban a helyzetben jó voltál, de otthon van a barátnője vagy... van egy másik kiszemeltje, így csak talonban tart.
2016. ápr. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Értelmes férfi nem keres komolyat szórakozóhelyen.
2016. ápr. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
18 évesen értelmesebb is lehetnél.....
2016. ápr. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Miért nem engedted magad megdugni? Akkor keresne már, mondjuk az más kérdés h a normális pasiknál így is a könnyűvérű nőkhöz tartozol... Pár óra ismertség után smaci meg minden? Utána meg többre vágysz? Komoly dolgokhoz tartás is kell...

22 L

2016. ápr. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!