Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem tudok ezek után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok ezek után természetesen viselkedni?

Figyelt kérdés

2 és fél éve van barátom. Életemben nem voltam még ennyire szerelmes senkinek, így nyilván állandóan meg akarok felelni neki. Többnyire sikerül is, a kapcsolatunk nagyon jól működik. Tegnap előtt viszont egy buliban voltunk, ahol furcsa dolog történt velünk. Egy másik párral találkoztunk, a lány ismerte a barátomat régebbről. Beszélgettünk, iszogattunk velük, egyszer csak arra leszek figyelmes, hogy megcsókol engem a lány. A barátom csak tágra nyílt szemekkel nézett, de gondolom tetszett neki a dolog. Viszont ez után a lány a barátomat is megcsókolta, ő pedig hagyta. Valahogy nem éreztem haragot, sőt, kifejezetten tetszett és felizgatott a látvány, főleg, hogy még ittam is előtte. A sráccal pedig én csókolóztam, és így felváltva folytattuk. Egy idő után egészen belejöttünk, és már majdhogynem mindenki smárolt mindenkivel, a barátom a sráccal nem, de a csajjal rengeteget, és én mindig néztem. És tetszett. Nem jutottunk tovább, de rengeteget fantáziáltam erről.

Másnap felkeltem és már józanul elég furán éreztem magam. Azóta a barátommal találkoztam is, meg is vitattuk, ami történt, de még mindig nagyon furán érzem magam, úgy érzem, átléptem egy határt. Nem értem, miért izgatott fel az, hogy életem szerelme egy másik lánnyal csókolózik, de úgy, hogy még a nyelvüket is láttam mozogni. Belegondolva undorítónak kellett volna tartanom és felpofoznom a csajt... Az is felmerült, hogy mi van, ha bejön neki a barátom, és el akarja venni tőlem? Kattogok ezen állandóan.

Nektek volt már hasonló élményetek? Mi a véleményetek erről?

20L


2015. okt. 19. 22:38
 1/9 A kérdező kommentje:
Első sorban: senkibe*
2015. okt. 19. 22:39
 2/9 anonim ***** válasza:

hát ez nem egy egyszerű szituáció... így hogy a buliban hagytad a dolgot elég furán jön le hogy most meg kattogsz rajta

lehet én vagyok túl maradi de (és túlságosan fiú) de én nem kapnék le egy csajt aki mellett ott áll a pasija... de sehogy sem, se részegen semmiképpen se, kivéve akkor ha mondjuk akarnék tőle valamit (ez csak elmélet, nem kezdek foglalt emberekkel)de indok és valamilyen szándék nélkül nem smárolsz le valakit, szerintem.

tudom ez az egész fiú logika, de hátha segítettem

2015. okt. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kiléptél a komfort zónádból.

Nekem nem volt még hasonló, szerencsére, de nem is nézném jó szemmel, ha a párom más nővel csókolózna, mondjuk abszolút nem ilyen a párom.

Ittatok mindannyian, fogd fel így, nem valószínű hogy a barátodra hajtott a csaj, ha volt neki is barátja.


Egy "élménnyel" gazdagodtatok. Beszéljetek erről a barátoddal, hogy mit érzel ezzel kapcsolatosan.

2015. okt. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én soha nem tolerálnám, hogy a barátnőm egy másik férfival csókolózzon.
2015. okt. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A barátom szerint biztosan négyes szexre kerestek másik párt, és bepróbálkoztak. Ez mondjuk teljesen logikusan hangzik, de akkor is furcsán érzem magam.
2015. okt. 19. 22:50
 6/9 anonim válasza:
Szerintem el kell felejteni! Buli volt, ittatok. Amúgy is mindenki smarolt mindenkivel (mondhatjuk kvittek vagytok). Ha a pasi más jeleket nem mutat h akarna valamit attól a lánytól akkor felejtsd el.
2015. okt. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 RRR ***** válasza:
kiszabadult a szellem a palackodból
2015. okt. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"És tetszett. Nem jutottunk tovább, de rengeteget fantáziáltam erről."


Miért nem jutottatok tovább?


Nézd, ne vedd sértésnek, de nem csak te vagy aki bejön a párodnak, vannak még rajtad kívül csinos dekoratív mosolygós szép lányok, akiket ugyanúgy észrevesz mint annak idején téged észrevett. Nincs ebben semmi kivetni való. Valószínű ez a lány is ilyen volt, főleg így, hogy előtte lekapott téged.. tuti én is beindulnék :D

Persze ettől még biztos, hogy szeret téged, és értékeli a veled eltöltött időt, ezért, ha őszinte veled és a másik lány közeledne felé, gondolom leszerelné. Számomra nagyon taszító mikor egy nő erősen közeledik felém miközben tudja, hogy boldog vagyok egy kapcsolatban..


Amúgy én is erre gondoltam egyből, hogy egy laza négyest akarnak összehozni, és felmérik a terepet.

Ne gondold túl a dolgokat, megtörtént, zárd le. Kész, nincs tragédia, nem csaltad meg, ő sem téged, kaland volt. Ennyi.

2015. okt. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért ez nem semmi. :))
2015. okt. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!