Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Mekkora az a méret,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mekkora az a méret, ami még nem túl magy nektek és élvezitek is? Eddig nem tudtam, hogy hátrány, hogy nagy méretem van, amíg ide fel nem jöttem.

Figyelt kérdés
21/f vagyok es 22/6-os méretem van :) pasik válaszát köszönöm nem kérem, tudom, nem akkora, nektek nagyobb es ti jobban tudjátok..köszi, nem kell irni!:)
2016. ápr. 10. 13:25
1 2
 11/14 anonim válasza:
58%
25 alá nem adom, de az sem baj ha több
2016. ápr. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nekem olyan 18 körül még gond nélkül élvezetes, afölött már vigyázni kell szex közben nehogy megsérüljek. Főleg azért mert nem szeretem a romantikus lassú szeretkezést hanem a hevesebb aktusokat. Volt hogy egy tiédhez hasonló méret a méhszájam ütögette és majdnem elájultam. :D De ha a valóságban neked sose volt gondod belőle akkor nincs mi miatt aggódnod. :)
2016. ápr. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

arról a privat áradatról annyit hogy sokan szánalommal irtak neked én is sajnállak

legtöbb nőnek max19 és max46-50 mm a jó nagyobbal nem szeretnek foglalkozni

a kissebb meg nem élvezhető


sok sikert ha lesz egyáltalán

2016. máj. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Vagyis eddig egyetlen partnereddel sem volt gondod a méreteid miatt, de az itt látható válaszok miatt te teljesen kétségbe estél, ezért gyorsan ki kellett írnod ezt a kérdést... Ugye érted a logika teljes hiányát? :D


1. Azért tetted ki a kérdést, mert hátha összejön valami...

2. Azért tetted ki a kérdést, mert semmi közöd ehhez a mérethez és próbálod nyugtatni magad, hogy vannak olyanok, akiknek a kisebb kell.

3. Azért tetted ki a kérdést, hogy legyen mivel magyarázni, hogy ezért nem volt/nincs nőd.


Akármelyik is, a kérdés önmagában felesleges és még csak annyi eszed sincs, hogy rendesen felépítsd a történetet...

2016. máj. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!