Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Mekkora az a méret,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mekkora az a méret, ami még nem túl magy nektek és élvezitek is? Eddig nem tudtam, hogy hátrány, hogy nagy méretem van, amíg ide fel nem jöttem.

Figyelt kérdés
21/f vagyok es 22/6-os méretem van :) pasik válaszát köszönöm nem kérem, tudom, nem akkora, nektek nagyobb es ti jobban tudjátok..köszi, nem kell irni!:)
2016. ápr. 10. 13:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%

20/5-6.

De az a + 2 centi.. egye fene kibirom.:D

19L

2016. ápr. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
18 cm hossz, 4,5 cm átmérő. Ez még az a méret, amivel lehet vadabban, gyorsabban is csinálni, nem fáj. 19l
2016. ápr. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
Nem méricskélek. Aki szeret egy kicsit, odafigyel, és akkor fantasztikus vele a szex. Legalábbis ezt tapasztaltam.
2016. ápr. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%
A kedvedért odatettem egy vonalzót a hasamhoz, és bizony a 22 centi az nekem a köldököm felett van bőven, valahol a gyomrom tájékán. Nekem bőven elég az átlagos 14-15 centi is, és bár nem volt még dolgom az ilyen extra mérettel, de gondolom az első bevérzés, és ügyeleti ellátás után érzékeny búcsút vennék tőle, bármennyire is jó vele egyébként.
2016. ápr. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Azért így tapasztalatlanul ne írj olyan dolgokat, ami nem igaz, még SOHA nem volt ilyenben része egyetlen partneremnek sem :)
2016. ápr. 10. 14:12
 6/14 anonim ***** válasza:

Még SOHA nem volt nekem sem részem ilyenben, azért írtam, hogy HA lenne, akkor mi lenne. Ez most vagy igaz, vagy nem, de valószínű, hogy úgy LENNE. Én úgy TENNÉK. Más meg máshogy.

A tapasztalatom meg az, így 50 fölött, hogy amit a férfiak mondanak a méretükről, abból érdemes 20%-ot levonni, és nem ér senkit csalódás.

2016. ápr. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Sok férfi kamuzik valóban, de azt nem egy ilyen oldalon tenném és nem így tenném fel a kérdésem! Nem vagyok rászorulva!
2016. ápr. 10. 15:37
 8/14 anonim ***** válasza:
Most te dicsekszel, vagy frusztrál ez a tény, hogy átlagon felüli, mert nem tudom, hogy dícsérjelek, vagy megnyugtassalak. :-D
2016. ápr. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hat a kérdesem az miatt tettem fel, hogy a kétségbeesésem elmúljon, ami az itt feltett kérdésekre érkező válaszok miatt lett, de ha dícsérni szeretnél azt ne itt, mert ellep a privát áradat, nyugodtan írj priviben, nem foglak zaklatni!:D
2016. ápr. 10. 16:18
 10/14 anonim ***** válasza:
Sosem értettem ezeket, akik a nagy méretük miatt panaszkodnak Az ilyeneknek csak annyit mondok, hogy lett volna 12/3,5-es kis méreted, és akkor kaptad volna a nőktöl a kösz nem de ez túl kicsi kommenteket, vagy rosszabb esetben a nevetgéléseket, amikor meglátták.
2016. ápr. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!