Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, kinyalnátok a barátnő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, kinyalnátok a barátnőtök popsiját, ha arra kérne titeket?

Figyelt kérdés

Tehát hogy puncinyalás közben lejebb is menjetek a nyelvetekkel, és úgy popsitól kezdve kényesztessétek őt.

Csak mert engem nagyon izgat a dolog, viszont sosem mertem ezt még elmomdani senkinek sem, hátha valamelyik férfi ezt perverznek vagy szimplán csak umdorítónak\gusztustalannak találja, mert hàt a popsilyuk "nem arra van".. persze ezt mind úgy, hogy a nőtök rendesen tisztálkodik, szőrtelenít, és nem büdi ott lent.


21\n



2016. ápr. 9. 22:26
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Próbáltam már oda-vissza nagyon kellemes élménynek maradt meg, szóval ha úgy adódna simán belemennék még egyszer (vagy többször)
2016. ápr. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim válasza:
Természetesen 23F
2016. ápr. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom imádja a popsimat nyalni. Kérnem se kell rá
2016. ápr. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
én meg imádom a popsit nyalni. Kérni se kell rá :)
2016. ápr. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
elsőre kérd meg a srácot, hogy az ujjával izgassa csak kívülről, ha látja, hogy élvezed, akkor könnyebben eszébe jut majd, hogy mást is használjon.
2016. ápr. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
Szerintem ez gusztustalan,mármint én biztos nem engedném,meg eléggé sok baci van ott fúj.
2016. ápr. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Mikor szeretnéd?
2016. ápr. 10. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Jé!

Te vagy a làny és a pasid nem akarja?

Mi baja van annak a csàvónak?

Hàt jóvan,nem vagyunk egyformák.De akķor is fura.

Ezen véleményemmel nem ajànlgatom magam ilenolyan burkolt formàban természetesen.Vàlaszom csakis szakmai jellegű.

2016. ápr. 10. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

A pasim imádja csinálni, én is imádom mikor csinálja. A kedvence mikor háttal állni és bepucsítani.

A nem büdiről pedig annyit, hogy mosd meg, majd száraz kézzel nyúlj oda és szagold meg. Popsi szaga lesz....

2016. ápr. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Megfelelő lánynak megtenném

24f

2016. ápr. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!