Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Adott egy fiatal izmos srác...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adott egy fiatal izmos srác aki nem borotválja odalent, hogy álltok az ilyen srácokhoz?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 9. 14:55
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó te nem is akartál írni semmit igaz?? Mert minden férfi a bányában dolgozik és minden nő a sarkon áll... édesanyám beteget gondoz, van 5 gyermeke és meg sem fordulna ilyesmi a fejében, apám pedig nem erőlteti meg magát munka terén sem és itthon sem.. de a cseszegetés az megy neki.... ja és persze hangiztatja hogy a kövi felesége most épp 15 éves.. le lehet vonni a következtetést
2016. ápr. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
* nem az utolsónak ment így már hanem 17-nek
2016. ápr. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
17-es, undorító a személyiséged, ugye jól sejtem, hogy nincs barátnőd?
2016. ápr. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

24, eltaláltad tényleg nincs, többiektől bocsánatot kérek, tapintatlan és arcátlan voltam.


24: De amikor volt, másokkal flörtölt folyamatosan, nem tudom hányszor csalt, lehet hogy egyszer, de én közös életünket terveztem miközben a moziba hívogatták hogy mikor megy d*gni és úgy köszönt el ettől az embertől mellettem ülve hogy szeretlek.

2016. ápr. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
25-ös, és te ettől a lánytól jutottál el odáig, hogy minden nő egy qrva és az utcasarkon áll. Tökjó...
2016. ápr. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

Mielőtt azzal jöttök hogy biztos balfa*z vagyok, 16cm a fa*om és 3 naponta legalább megdugtam, Valentin nap rózsával fogadtam, nem vagyok ostoba vagy randa kinézetű sem.

Együttlétünk, összeköltöztünk és a géphez ülve láttam a nyitott face ablakot hogy mikor találkozik, de ez 3x megtörtént és mindig azt állította többet nem lesz ilyen és hogy más nem volt.

2016. ápr. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
26: Elnézést kértem, nem jutottam sehova, bocsáss meg hogy emberből vagyok.
2016. ápr. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
61-es, ez nem azért volt, mert nő volt, hanem azért, mert barna vagy zöld volt a szeme. Halálkomoly. Én megfigyeltem, akinek barna vagy zöld a szeme, ha férfi, ha nő, mind ilyen. Kék vagy szürke szeművel kell járni, és akkor minden rendben lesz, azok nem gonoszak!
2016. ápr. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Vagyok olyan idióta hogy képes lennék ezt elhinni, nem kell hülyíteni..

Mert beletrafáltál, olyan barna szemei voltak mint a fiatal vadgesztenyének.

Nem is tetszenek a kék szemek, nekem is az van.

2016. ápr. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Az elméleted ott megdőlne hogyha én a következő kapcsolatomba rossz lennék, tévedek? :O
2016. ápr. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!