Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehetséges ez? Mi lehet velem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges ez? Mi lehet velem?

Figyelt kérdés
Barátommal távkapcsolatban élünk, így nem sokat tudunk szexelni. Álltalában skypeon szoktunk egymással masztizni, de nekem még sose sikerült ilyenkor elélvezni. Viszont mikor magamban vagyok akkor megy, többször is van orgazmusom. Lehet ez attól hogy zavar hogy néz?
2016. ápr. 7. 19:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, feltéve, ha tényleg magadnak sikerül, ha egyedül csinálod. Mi is ezt csináltuk, a barátommal amikor távkapcsolatban éltünk, de énnekem mindig sikerült elmennem. Bár, az igaz, hogy közben a pasim már 2x elment ez alatt:D
2016. ápr. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!