Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Úgy érzem, hogy r. ibanc...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, hogy r. ibanc lettem. Ti mit gondoltok? Van ebből kiút? 18L

Figyelt kérdés

2 hónapja szakítottunk a barátommal, 10 hónapig voltunk együtt. Az utolsó időkben kb egy nagy nulla volt a kapcsolatunk, ő is megcsalt engem, én is őt, de olyan kényelmes volt benne lenni a kapcsolatunkba, csak nagy nehezen mondtuk ki hogy vége. 

Fàjt is, meg nem is, de azóta olyan vagyok, mint egy teljesen más ember. Hát úgy konkrétan két hónap alatt négy pasit fogyasztottam el. Persze mind egyéjszakás volt, ami soha nem volt rám jellemző, de most nem tudom mi történt. És az a durva, hogy élvezem is őket, mondjuk egészen reggelig. Van hogy borzalmasan érzem magam, egy utolsó, olcsó k.urvának, de aztán mégis megteszem, újra és újra...nem tudok leàllni, ha van egy olyan pasi, aki megmozgatja a fantáziámat, három szót szól hozzám, és kész...

Rosszul érzem magam, és nem tudom mit tegyek,nem akarok egy kiélt r.ibanc lenni 18 évesen..

el fog ez múlni? Mit tegyek?


2016. ápr. 6. 20:47
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Igen, az vagy.
2016. ápr. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Az vagy, de nincs ezzel semmi baj. Csak nehezebben fogsz találni komoly kapcsolatot.
2016. ápr. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%

Azért elég durva azt mondani, hogy attól,mert valaki szereti az egy éjszakás kalandokat, már nem tisztességes.

Eljárok dolgozni, fizetem az adót, nem lopok, nem csalok, nem hazudok. Ha a férfi és a nő is élvezi, mégis miért lenne tisztességtelen? Nem erőszakkal vettem rá.

Amúgy meg azt szokták mondani, hogy nincs erényes nő, csak ronda. Aki ilyenekkel takarózik, bizonyára olyan ronda, hogy nem kell senkinek. Úgy aztán nagyon könnyű erélyesnek lenni.

2016. ápr. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
23%

"aztán mégis megteszem, újra és újra...nem tudok leàllni"


Mi az, hogy nem tudsz leállni? Az állatok viselkednek így ha rájuk tör a szaporodási ösztön.

Persze az ilyen kapca rongyok ia kellenek.

2016. ápr. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

13. Dolgozni jársz, mert nem szeretnél az utcán lakni.

Fizeted az adót, mert ha nem tennéd úgy megrakna az adóhivatal, hogy évekig éreznéd a nyomát.

Nem csalsz, nehogy lebukj. Nem hazudsz, talán mert vállalni mered a véleményed és az életed(ez mondjuk dicséretes).

Ezek az utolsó kivételével olyan dolgok amik következményekkel járhatnak, ha másképp csinálod, mint kell. Az erkölcsi különbözetnél viszont nincs következmény, csak annyi, hogy egyesek elítélnek, míg a többség nem fog megszólni. Leginkább ide tartozik a tisztesség, az erkölcsi dolgokra.

2016. ápr. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

13-as vagyok, nem azért dolgozom, hogy legyen hol lakni, hanem azért, mert diplomás emberként, nem a szalag mellett robotolok a minimálbérért. Élvezem a munkámat, szeretem csinálni.

Változatlanul nem érzem magam tisztességtelennek azért, mert egy szerelmi csalódás után egy-két hónapig nem csak azzal élvezetem a szexet, akihez feleségül akartam menni.

Nem én vagyok álszent, hanem az, aki ilyenekkel takarózik.

Bárki lefeküdne kigyúrt, jóképű pasikkal, ha lenne rá lehetősége. Én 23 évesen bomba nő voltam, azt kaptam meg, akit akartam, nem hinném, hogy emiatt kéne szégyenkeznem. Azóta családanya vagyok, nem csaltam meg a férjemet, és ellátom normálisan a gyerekeimet. Még mindig nem látom be, hogy miért lennék én tisztességtelen, pláne, hogy nem riban.cozok le ismeretlen fórumon névtelenül embereket. Nektek kéne szégyelnetek magatokat.

Kérdező, légy nő, de látod, ne mondd el senkinek.

2016. ápr. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

#16: Azért én örülök, hogy kevés ember gondolkodik hozzád hasonlóan....

"Kérdező, légy nő, de látod, ne mondd el senkinek."

Neked az a nő fogalma, hogy minden jött-ment idegennel lefekszik, csak mert szegény szerelmi csalódáson van túl?

Én férfiként definiálnám neked a nő fogalmát, és segítek, nálam a nő nem olcsó kur.vaként viselkedik :)


Ne rontsd itt tovább a levegőt a fszágaiddal.

2016. ápr. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

13as, attól még, hogy nem gyárban, attól még dolgozol. sőt, megleplek, a gyárakban is azt kell.

De igaza van az utolsónak, az nem jelent semmit, hogy szerelmi csalódásod volt. Attól még nem lettél felmentve a dolog alól. Ez be láthatod hogy nem normális dolog, hogy hónapokig fűvel fával össze fekszel.

Szóval ha megölök valakit ma, 10 év múlva már nem leszek gyilkos? És ha az lesz az indokom, hogy mert szerelmi csalódásom volt, az jobb, mint bármi más indok?

Ne érts félre, ez vonatkozik férfiakra is, nem csak nőkre. Ezek szerint nem nagyon sikerült felnőtté válni az elmúlt években. Mert egy felnőtt nő felelős a döntéseiért és érzi a tettei fontosságát.Ahogy a szexet se testi kielégülésre, hanem szerelmi kapcsolata kiteljesítésére használja.De nem nagyon tudnálak meggyőzni, és talán nem is ez a dolgom. Ha nincs erős igazságérzeted és logikád, arról nem tehetsz igazán.

2016. ápr. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Szerintem ez eléggé arra utal, igen, hogy az vagy.

Ne haragudj, hogy ezt mondom de ilyet nem csinál egy normál ember

2016. ápr. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!