Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Úgy érzem, hogy r. ibanc...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, hogy r. ibanc lettem. Ti mit gondoltok? Van ebből kiút? 18L

Figyelt kérdés

2 hónapja szakítottunk a barátommal, 10 hónapig voltunk együtt. Az utolsó időkben kb egy nagy nulla volt a kapcsolatunk, ő is megcsalt engem, én is őt, de olyan kényelmes volt benne lenni a kapcsolatunkba, csak nagy nehezen mondtuk ki hogy vége. 

Fàjt is, meg nem is, de azóta olyan vagyok, mint egy teljesen más ember. Hát úgy konkrétan két hónap alatt négy pasit fogyasztottam el. Persze mind egyéjszakás volt, ami soha nem volt rám jellemző, de most nem tudom mi történt. És az a durva, hogy élvezem is őket, mondjuk egészen reggelig. Van hogy borzalmasan érzem magam, egy utolsó, olcsó k.urvának, de aztán mégis megteszem, újra és újra...nem tudok leàllni, ha van egy olyan pasi, aki megmozgatja a fantáziámat, három szót szól hozzám, és kész...

Rosszul érzem magam, és nem tudom mit tegyek,nem akarok egy kiélt r.ibanc lenni 18 évesen..

el fog ez múlni? Mit tegyek?


2016. ápr. 6. 20:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Keress más módokat a feszültség levezetésére. Csinálj olyan dolgokat, amiket szeretsz, fejlődj benne.
2016. ápr. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Megismerkedhetnénk! f.
2016. ápr. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
7%

Nem vagy r..nc.

Csak élvezed a szexet!

2016. ápr. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem érzem hogy feszült lennék...nem is hiányzik a kapcsolatom, egyáltalán nem..
2016. ápr. 6. 20:52
 5/19 anonim ***** válasza:
43%
Semmit te ilyen vagy ;)
2016. ápr. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
51%

3. Ennél jobban pedig nem is lehetne az. Nem kell védeni csak azért, mert itt kérdezi.

Kerdezőcsaj, szerintem fogadd el hogy az vagy. Vagy hogy eddig az voltál és változz meg magadért.

2016. ápr. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
54%
Ha kiút nincs is, megtehetnéd, hogy lefekszel a gyk szűz fiúcskáival, akkor a ribiséged legalább társadalmilag is hasznos lenne.
2016. ápr. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem meg ne agyalj ezen. Mindenkinek lehetnek ilyen korszakai. Csak a nőket elítélik ezért. Ne a társadalmi elvárásoknak akarj megfelelni.

Én 2 év után szakítottam a vőlegényemmel, csalódott voltam, ő folyton sárba tiporta az önbizalmamat. Szakítás után döbbentem vettem észre, hogy jé,én tetszem a férfiaknak. A szex persze hiányzott, a párkapcsolat meg egyáltalán nem.

Nekem is volt egy-két egyéjszakás kalandom. Nem éreztem, hogy riban.c lennék, miért is? A férfiaknak szabad? Volt hosszú távú kapcsolatom, és ha szerelmes vagyok valakibe, soha nem csalom meg.

Amúgy nekem elmúlt, kb. 1 év után elegem lett belőle, utána inkább már a hosszú távú kapcsolatra vágytam.

Egyre vigyázz, ha lesz utána kapcsolatod, ezt ne mondd el neki, mert a férfiak elég nehezen viselik, ha kiderül, hogy a nőnek egynél több férfival is volt már dolga.

2016. ápr. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem is igaza van a 8-asnak.De ezt ne vard,hogy a ferfiak megertsek elvegre ha a pasi megdontott mar tobb mint 100 not akkor azt megtapsoljak es hatba veregetik,hogy milyen kiraly vagy oregem,de bezzeg ha egy norol derul ki,hogy volt mar egyutt tobb mint 3 ferfival akkor az r ibanc.

Ez marhasag! Addig ameddig felelossegteljes vagy akar kapcsolatban akar szinglikent ne engedd,hogy a tarsadalom nyomast gyakoroljon rad.

2016. ápr. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
32%

8+9es attól, hogy ti csináltátok és sok férfi is, attól még nem kevésbé cafkaság. ti is, ahogy a férfiak is, akik csinálták. Csak a nők is szeretnek ilyenekkel takarózni, a férfiak meg nem nagyon sűrűn hívják így egymást.

De attól még egy tisztességes ember nem csinál ilyeneket.

2016. ápr. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!