Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gumi nélkül pillanatok alatt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gumi nélkül pillanatok alatt elmegyek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
a barátnőmmel majdnem 2 éve vagyunk együtt, és már unom a gumit én is, és ő is, így hát gyógyszerre szeretne váltani. viszont gumi nélkül rohadt hamar elmegyek. és ő még akkor sehol sincs. :/ 19/F

2016. ápr. 5. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:
ezze az én barátom is így van... gumi nélkül 1 percig bírja kb. próbálja szegény hogy tovább de nem megy neki, úgyhogy mi maradtunk a guminál :D mondjuk ő csak 17 nemtudom az számít-e
2016. ápr. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csapd ki előtte, akkor tovább fogod bírni. Meg vannak technikák arra, hogy visszatartsd, gyakorolni kell. Meg ha gyorsan elsültél, akkor néhány perc múlva lehet újrakezdeni, akkor már tovább fog tartani...
2016. ápr. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Menjetek el több menetig, a harmadiknál már nem lesz gond.
2016. ápr. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de én azt szeretném elérni hogy az elsőnél se legyen
2016. ápr. 5. 19:22
 5/6 anonim ***** válasza:
az elsőnél csináljátok lassan, nekem bevált és néha állj meg benne, hogy "pihenj"
2016. ápr. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A korai magömlés egy betegség, A makkodat nyomogasad ,a pisilés közepénél tarsd vissza a pisit edzed a záró izmaidat kontroláld magad medence erősitő gyakorlatokat csinálj és akkor nem lesz korai magömlésed.
2016. ápr. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!