Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha elmegyek prostihoz, felakar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elmegyek prostihoz, felakarom venni, ahogy elveszi a szüzességem. Kezembe lesz mindig a telóm. Más is csinálta így?

Figyelt kérdés

az egyik csaj visszaírt, hogy + 3 ezer, ha felakarom venni...nekem eddig eszembe se jutott, de ha már írta így körbe irogatok több csajnál és megkérdezem, hogy felvehetem-e ...


Amúgy arra gondoltam ,hogy fogom a kezembe a telóm pl. ahogy szop a nő kamerázom, vagy amikor lovagol rajtam elölről-hátulról, meg ahogy dugom minden oldalról...szóval mindig a kezembe lesz. Ez egy emlék lenne, hogy így vesztettem el a szüzességem. Más is csinálta így ?


2016. márc. 23. 14:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%

Én azt javaslom, hogy ne telefonnal csináld. Ha tudsz szerezz egy sportkamerát, mint a GoPro.

Igaz a telók is elég jó képet tudnak már csinálni de egy sport kamera jobb választás. Egyébként ha van amelyik belemegy és te ezt magadnak szeretnéd akkor csináld. :)

Esetleg ha lesz felvétel szólj, megnézném. :)

2016. márc. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
29%
Na ez a baj a ferfiakban-.- utalom az ilyet! Nem akad egy normális csak aki ellenére a szüzességét!? Hát persze hogy nem... Nem is csodálkozom.. Ami férfiak miért félnek udvarolni miért csak a szex kel nekik? Nem is értem inkább fizetnek mint hogy udvaroljanak.. Szanalmas
2016. márc. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%
nem elég hogy szánalmas vagy, még le is akarod videózni?:D
2016. márc. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%

Első: most azért a 30 másodpercért vegyen egy sport kamerát?


Kérdező: ne prostival csináld, mert még a legtisztább prosti is olyan betegségeket hordoz, hogy ha választanom kéne inkább a kutyámmal közösülnék


A harmadiknak is igaza van mert ez már tényleg szánalom

2016. márc. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
#2 Alig lehet értelmezni amit írsz...
2016. márc. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
35%

Komolyan ennyi szánalmas lúzer él a földön, vagy csak a GYK-n van ennyi?

Most komolyan. Mennyire kell aberráltnak lenni, hogy csak egy ku_va vállalja be az embert?

2016. márc. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
11%
Jól van 2-es higgadj már le. Csak téged sz***nak le a Férfiak. Udvarolni. Hagyjál már.
2016. márc. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ne telefonnal csináld. Vigyél egy fényképezőt, tedd ki úgy, hogy lássa az egész ágyat, és akkor szabad lesz mindkét kezed.

Persze ehhez olyan prosti kell, aki engedi a videózást.

2016. márc. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
58%
30mp-ért felesleges videózni,szánalmas vagy és még fel is veszed.
2016. márc. 24. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

The Grunge:

Nem kell aberráltnak lenni, elég, ha csak ronda vagy, esetleg nem vagy dumás.

2016. márc. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!