Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon vastag nemi szerv +...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon vastag nemi szerv + popsiszex? Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Nem hencegés, de "jól el vagyok látva" odalent, főleg vastagságot tekintve. Emiatt eddig nem sikerült még egy kapcsolatomban sem az anális szexet kivitelezni, próbáltunk többféle síkosítót, ugye tágítás, ujjazás, lazítás is volt már.


Mit tanácsoltok? Pl. nemrég ismerkedtem egy lánnyal, aki persze elárulta, hogy imádja popsiba, na, vele se ment, pedig próbált ellazulni rendesen.


2016. ápr. 3. 18:33
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
62%
...de egyébként meg láttam már olyat, hogy 8 éves kislány akkora csokikolbászt hagyott a budiban, mint egy rúd pikkszalámi. Ha egy ekkora vagy ennél nagyobb dolog ki tud ott jönni már egy kislánynál is, akkor egy felnőtt nőnél befelé menet is tud ennyire tágulni az a popsi.
2018. febr. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
46%
El vagy látva szerinted de mégsem mered elárulni mekkora az a hű de nagy farkad. :)
2018. máj. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
2 éve nem sikerült betelni az új csajnak, aki szereti?
2019. jan. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Én a ceruzafaragót javasolnám.
2021. jún. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonymousreview60 ***** válasza:

Ha nekem bemegy a Real Rapture 10" egy órán belül dildózáshoz, akkor a csajnak is bemenne a te péniszed. Csupán eléggé hosszan és fokozatosan és ha lehet játékosan kell az elején tágítanod. Majd idővel a bemelegítés csökkenthető.

1. Nekem 8-10 próbálkozás kellett, mire megtanultam türelmesnek lenni, hogy lassan akarjam csinálni, és hagyjak időt az ánusznak tágulni, és hogy a testem is megtanulja egyfajta feltételes reflexként, hogy ha ezt vagy azt teszem sorban egymás után, akkor tágulni kell.

2. Az öblítés után 15-20 percig tágítok ezzel: [link] 1 nyomás/perccel tágítok.

3. Ezután jöhet a legkisebb dildó. Bemelegítek vele. Majd egy nagyobb. És utána a RR10 a ballonos tágítás kezdete után 30-40 perccel.

4. Ezután Doc Johnson The Really Big Dick ( [link] majd Doc Johnson Vac-U-Lock - Hung ( [link]

41FHET

2021. jún. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Ennyi beteget! Szörnyű!
2021. jún. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!