Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon vastag nemi szerv +...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon vastag nemi szerv + popsiszex? Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Nem hencegés, de "jól el vagyok látva" odalent, főleg vastagságot tekintve. Emiatt eddig nem sikerült még egy kapcsolatomban sem az anális szexet kivitelezni, próbáltunk többféle síkosítót, ugye tágítás, ujjazás, lazítás is volt már.


Mit tanácsoltok? Pl. nemrég ismerkedtem egy lánnyal, aki persze elárulta, hogy imádja popsiba, na, vele se ment, pedig próbált ellazulni rendesen.


2016. ápr. 3. 18:33
1 2 3
 11/26 kiskivancsi79 ***** válasza:
100%

Esetleg lehet probalkozni ilyen anal tagitoval.

Egy kis elojatszadozas vele.

Kulonbozo meretben lehet kapni oket es szep fokozatosan vastagodnak.

Ha elerte mar a te meretedet akkor akar utana lehetne is probalkozni.

Sok sikert.

2016. júl. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
87%
Nekem speciel a puncim sokkal szűkebb. Popsiba engem is öklöztek már meg, nagy pénisszel sem volt bajom. Keress olyan partnert aki könnyen tágul.
2016. júl. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
59%
De megöklöznék egy női popsit. Mindig is ki akartam próbálni. Utolsó, te hogy vagy ezzel? Hány éves vagy? Nő? Fiú?
2016. júl. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Puncija van, szerintem fiú. Oh wait..
2016. júl. 8. 13:00
 15/26 anonim ***** válasza:
18%
#3: [link]
2016. aug. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
80%
Nekem is nagy meg vastag de nekem marha nagy szerencsém van, szereti az analt és már elég hamar tágul, + még mellé mélytorkozik is
2016. aug. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem nem veled van a gond. A lany tulsagosan ra van feszulve, tudatalatt fel. En is anno ugy kaptam meg az elso analomat az exemtol hogy ki jott a farka es " veletlenul" rossz helyte tette vissza. Na akkor varatlanul ert hisz mire eszbe kaptam mar tovig belem nyomta es lokott rajtam vagy kettot. Mivel nem szamitottam ra el voltam lazulva es igy be tudta tenni. Ha a lany tenyleg akarja az analt akkor az elejen sikositozd 1,2 ujj es mikor nem szamit ra beteszed. Varsz egy par percet es lassan egyre nagyobbakat tolsz. A masik modszer hogy a lany negykezlab ra tolat a farkadra es o kezd el mozogni. Remelem tudtam segiteni.
2016. aug. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
19%

:D Egyszerű az egész. Kikotozod és szépen lassan benyomod neki :D

Én pl nem ockodom a vastagabb mérettől sőt szerintem jobban is lehet élvezni.. én egyik paromtol sem viseltem el hogy ujjal vsgy akarmivel tagitsak ki a popsim.. szépen lassan benyomtak és ennyi. Eleje van egy kis hiszti utánna már semmi gond.

Szerintem talalnod kell egy belevalóbb csajszit és probléma megoldva :);)

2016. aug. 31. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó vagyok üzeneteket NEM kérek!!! Koszonom!!!
2016. aug. 31. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
67%
Bazze Rocco Siffredi a filmjeiben gyakorlatilag mindenkit fel tud húzni a brére análisan, pedig vannak ott igazán kicsi csajok is. Ha neki sikerül, neked is kell, hogy sikerüljön.
2018. febr. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!