Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Szerintetek egy 171cm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek egy 171cm és 79kg-os lány lehet szexi és jó az ágyban?

Figyelt kérdés
Nem olyan aki szétfolyik csak inkább husis mindenhol.

2016. márc. 25. 14:49
1 2 3
 11/22 Dreamer88 ***** válasza:

Sok függ ám az arányoktól is.


Ismerek pl olyan 65 kg-os nőt, akihez bottal sem nyúlnék (pedig szép arca van), mert minden felesleg a derekán van.


Ugyanakkor van olyan 75 kg-os csaj ismerősöm, akivel már többször is lefeküdtem, mert marha arányosan, egyenesen vonzóan oszlik el rajta minden.

2016. márc. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Dórika te vagy az?xD
2016. márc. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Én 177 cm vagyok és 52-55 kg, azonban szerintem lehet egy husisabb lány is szexi :D Hogy most jó-e az ágyban, az meg nem attól függ hány kiló.


24/l

2016. márc. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Jó biztosan lehet az ágyban egy dagibb lány is (nem látom logikus okát amiért ne lehetne). Hogy szexi lehet-e ez pedig inkább ízlés kérdése. .Aki a karcsúakra bukik annak nem.
2016. márc. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Nagyon fontosak az arányok is! Pl ha a melleid csak akkorák mint az alatta lévő hurkák, akkor az bukó. Vice versa ha egy karcsú lánynak hatalmas mellei vannak az sem túl vonzó (számomra).

Előző voltam

2016. márc. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Nem ezen múlik, hogy jó e az ágyban, hanem azon, hogy elengedi magát, hogy tudja mit szeret a szexben, és azt kommunikálja, hogy figyel a párjára, hogy arra figyel, hogy mindkettejük vágyai teljesüljenek, nem pedig azon nyafog, hogy nagy e a hasa, vagy a feneke.
2016. márc. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Megnéztem neten, hogy néz ki, nem olyan rossz.
2016. márc. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Utolsó mit néztél meg? :D Amúgy mindenkinek köszönöm a válaszokat!! :)
2016. márc. 25. 19:36
 19/22 anonim ***** válasza:
gondolom rákeresett, hogy ilyen adatokkal hogy néz ki valaki, de ugye a számok elég sok mindent takarhatnak, sokféle alkatot, szóval bármi lehet valaki ezzel a magasság+testsúly párossal.
2016. márc. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szerintem aránytalan persze nem hatalmas melleim vannak csak átlagos. És nem is kővér ugye hanem husis csak. :)
2016. márc. 25. 19:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!