Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Szerintetek egy 171cm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek egy 171cm és 79kg-os lány lehet szexi és jó az ágyban?

Figyelt kérdés
Nem olyan aki szétfolyik csak inkább husis mindenhol.

2016. márc. 25. 14:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Pasz én fiú vagyok 171 es 60 kg 😞 ami kevees 😞 szoval ha cserélhetnénk 😁 de nem lehet 😐

Ha teged zavar Menj el sportolni 😃 de sztem van akinek bejön..

17F

2016. márc. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Ágyban miért ne lehetne jó? Az fura mindenki lehet jó még egy 120 kgs nő is. Szerintem nem ezen múlik. Am a szexi dolog hát azt nem tudom attól függ hogy kinek mert van akinek bejossz van akinek már sok van akinek már extrém sok ez emberfüggő. Nekem bejonnek a formás és húsos lányok de kgra nem tudom kiszámolni
2016. márc. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Én 176 cm és 90 kg vagyok, és még így is rengeteg pasival voltam már, akik szexinek tartottak. Vannak visszatérő partnereim is, szóval valószínűleg az ágyban sem vagyok rossz :D

Természetesen lehetsz.

23L

2016. márc. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Dreamer88 ***** válasza:

Még szép!

Sokan vonzónak tartják a nőket, ha van rajtuk mit fogni ;)

2016. márc. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Mindig is husis voltam de nem nevezném magam kövérnek. Csak tény h szeretek enni nagyon is. És nem nyúl kajákon akarok élni. Sportolok azért. Csak nemtom néha zavar az h a pasik vajon mit gondolhatnak h nem zavarja e őket h egy lány nem pehely könnyű. (Kicsit tapasztalatlan vagyok még szex téren is ezért nem tudom) De köszönöm szépen a válaszokat!! :))
2016. márc. 25. 14:57
 6/22 anonim ***** válasza:
Szerintem nem
2016. márc. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
#6. Miért ha szabad tudnom? Minden véleményre kiváncsi vagyok :))
2016. márc. 25. 14:59
 8/22 anonim ***** válasza:
Szexben lehet jó, de nekem a szexi az a feszes sportos alkat, de kinek mi. 26/F
2016. márc. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

nem az alkatod dönti el milyen vagy az ágyban :D

amúgy meg nincs gond a husikkal én arra bukom :D

2016. márc. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
7: egyszerűen csak nem tudom elképzelni h 80 kilónyi nő még tud vonzón kinézni. Valahol 65 kiló körül van nekem fejben az a maximum ami még jo. Aztán ki tudja, lehet h élőben rámcáfolnál:)
2016. márc. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!