Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg szexi, ha egy lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg szexi, ha egy lány elpirul?

Figyelt kérdés

Mondjuk edzés közben / konditeremben fülig el van vörösödve egy csaj, az is lehet vonzó?:D

Nem értem ebben mi lehet olyan szexi...Velem mindig ez van, de én inkább cikinek tartom.

17/l



2016. márc. 6. 15:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Szexi semmiképp, hanem aranyos.
2016. márc. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Dnyepropetrovszk ***** válasza:
Én inkább azt nevezném elpirulásnak, ha azért történik mindez, mert zavarba jössz. Amikor a testmozgás miatt lesz olyan színed, az inkább az elvörösödés, vagy nem is tudom, talán nincs is rá külön szó. A lényeg, hogy az elpirulás teljesen más. :D
2016. márc. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jó oké, a kérdés attól még az, hogy ki hogyan viszonyul ehhez a látványhoz :D.
2016. márc. 6. 15:30
 4/7 Dnyepropetrovszk ***** válasza:
Jó oké, erre a részére viszont már nem írok semmit, mert én is lány vagyok. :D
2016. márc. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Edzés közben az elpirosodás maximum annak a jele, hogy rendesen dolgozol, az lehet vonzó. :D


Egyébként pedig az elpirulós lányokat én nagyon szeretem, aranyosak amikor zavarba jönnek. :D

2016. márc. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen sztem nagyon szexi
2016. márc. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Attól függ mitől vörösödsz ki. Ha esetleg "érdekes" pózban csinálsz valami gyakorlatot és észreveszed hogy valaki téged bámul akkor lehet vonzó is. Ha erőlködés miatt guggoláskor nem kapsz levegőt rendesen és elpirulsz az nem aranyos/vonzó de nem is gáz egyáltalán.
2016. márc. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!