Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! A mellszex számotokra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! A mellszex számotokra izgató vagy visszataszító?

Figyelt kérdés

Ez már egy rendes párkapcsolatban belefér nektek? Örülnétek, ha a barátnőtök felajánlaná, vagy lennék fenntartásaitok?

(Privát mellőzhető)



2016. márc. 24. 01:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
örülnék,izgató,szeretek igy elélvezni.
2016. márc. 24. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Eddig egyszer volt benne részem, de nagyon élveztem!

Várom mikor lesz a következő :)

2016. márc. 24. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
61%
izgató,de ahhoz méretes cickók kellenek.tied hányas?
2016. márc. 24. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Tiboo Martino ***** válasza:
79%
Soha nem szerepelt a szexuális vágyaim/fantáziáim közt. Oyan semleges kategória. Visszataszítónak nem mondanám, inkább kizárólag a hölgyek számára lehet kellemetlen. Természetesen mindennek örülnék amit egy barátnő ajánl fel és szeretne, ezért fenntartások nélkül benne lettem volna.
2016. márc. 24. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem annyira aszexuális....... Sosem próbálnám ki.
2016. márc. 24. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem nagyon jó, egy időben aránylag sűrűn csináltuk a párommal 30f
2016. márc. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
63%

Engem egyáltalán nem vonz.

Egyszer volt benne részem, de nem varázsolt el.

Ami engem izgat, és mindig vevő vagyok rá a hagyományos kényeztetések mellett, az a lábszex. Nekem az a gyengém, ha a partner a lábával elégít ki.

Persze itt is van pár feltétel, az egyik és a legfontosabb, hogy ápolt lábú legyen. A bőrkeményedés és a büdösség nem kicsit taszító...

39/F

2016. márc. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Csak úgy csinálnám, ha már előtte kielégült. Mivel neki nem ad plusz stimulációt, ezért csak egy levezető játék számomra, de előtte akkor menjen el ő.
2016. márc. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Imádom a nagy melleket, szoval minden velük való jatek izgat es erdekel, es örülnek neki ha a párom felajánlana.
2016. márc. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Semleges számomra is... A mostani barátnőmnek még kicsik a mellei alig látszódik szóval egyébként is lehetetlen lenne :)
2016. márc. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!