Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak olyan nők, akik szerint...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan nők, akik szerint nem visszataszító az intimszőrzet?

Figyelt kérdés
Szerintem nőies, ha egy lánynak legalább a szeméremdombján van természetesen meghagyott szőrzet, de még soha egyetlen ilyen partnerem se volt. Sőt, még hosszabb kapcsolatban sem tudtam rávenni a párom, hogy megnövessze, pedig nekem úgy sokkal jobban tetszett volna. Szóval tényleg nincsenek ilyen nők vagy csak én vagyok balszerencsés?

2016. febr. 22. 21:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Itt az enyém. [link]
2016. febr. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
#1: ennek alapból alig van...
2016. febr. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem van. Rugalmas vagyok a szőrt illetően, a barátom mindent szeret a csupaszt kivéve. Szerencsére egyetértünk.
2016. febr. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jelen, rövidre vágom.
2016. febr. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én sem tartom "visszataszítónak" a saját szőrzetemet, egyszerűen jobban érzem magam csupaszon. Magabiztosabb vagyok, szebbnek érzem magam úgy.

Barátom már mondta, hogy neki jobban tetszene egy pici fazonnal, de megérti, hogy én annyira nem rajongok érte. Nem azért, mert akkor undorodnék magamtól, hanem..egyszerűen szebbnek találom azt, ha nincs ott szőr.

Ettől még gondolkodok rajta, hogy a kedvéért egyszer úgy szedetem le a kozmetikusommal, hogy maradjon középen a szeméremdombon egy kis csepp alakú folt, de nem hiszem, hogy rendszer lesz belőle.

2016. febr. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is imádom a szőrt. Egy igazi nő meghagyja természetesen!
2016. febr. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
11%
szerintem ninncs !! Ne is legyen !!! Az primitiv aki szerint nem visszataszító az intimszőrzet !!
2016. febr. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sose értettem ezt a másikra azt mondjuk, hogy primitiv. Ebben is ízlés kérdése, kinek mi tetszik.
2016. febr. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem visszataszító. Tény,hogy jobb nélküle (nekem) de ha szőrös sem baj és nem zavar. Most téli időszakban nekem sincs leszedve.
2016. febr. 25. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!