Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a barátom szeret nyalni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátom szeret nyalni, akkor szeret?

Figyelt kérdés
Hosszan csinálja és volt már, hogy többször is elmentem közben.. nem tudom van-e összefüggés, de ez azt jelenti hogy szeret ??

2016. márc. 23. 19:09
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Volt már 1-2 szexkapcsolatom, mindegyik kinyalt. De ez nem jelenti azt, hogy szeretett is, hisz csak a szexről szólt.

Ez csak azt jelenti, hogy nála a szex alapvető része az orális szex és nem önző, vagyis törődik veled, hogy neked is jó legyen.

De nyilván ettől függetlenül szerethet is.

2016. márc. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Csak pár "bölcs" ember azt mondta, hogy ha a lány élvezi a szexet, akkor szereti a párja.. én meg mondom kíváncsi is vagyok, hogy ez mennyire igaz, meg épp krízisben vagyok ugye...
2016. márc. 23. 19:54
 13/21 anonim ***** válasza:
A kettő nem függ össze. Kinyalhat az is akit szexkapcsolatban akkor látsz először és utoljára. A szerelem az ágyon kívül is megmutatkozna, ez teljesen biztos.
2016. márc. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Csak az egóját hizlalja hogy vonaglasz a nyelve végén.
2016. márc. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
tényleg ?? valakinek csak azért kell barátnő, hogy jól kinyalja, mert ettől nő az egója ?
2016. márc. 23. 22:47
 16/21 anonim ***** válasza:
Örülj hogy jól nyal, de ne láss bele többet annál, hogy szívesen megzabálja a punidat. Ez nem kevés, becsüld meg! De nem jelent szerelmet.
2016. márc. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
akkor szeret ha megfogja a kezed nyílvánosan, bemutat a barátainak, ismerőseinek, ölelget és sokszor ad csókot. a szexnek ehhez semmi köze manapság sajnos :/
2016. ápr. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Úgy is szerethet nyalni, hogy nem szeret

Úgy is nyalhat (nem szívesen), hogy szeret

A dolgokat ne kötsd ennyire egymáshoz. A viselkedéséből tudod, hogy szeret vagy nem

2016. ápr. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

A kettő között (nyalás és szerelem) van korreláció, de ok-okozati viszony NINCS!


Kiváncsi vagyok,hogy kik voltak a "bölcs" emberek, akik az általad említett dolgot mondták ("Hogy ha élvezed a szexet akkor szeret")


Attól meg ne aggódj hogy nincsenek közös programok állandóan. Lehet hogy csóró a pasi, a programokhoz meg pénz kell. De lehet hogy otthon ülős fajta, nem szeret kimozdulni. Én is ilyen vagyok, és nagyon szeretem a barátnőmet.

2016. ápr. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Bölcs, tapasztalt bácsik a kocsmából.. :D amúgy nekik nem vázoltam fela helyzetet, csak annyit tudnak hogy van barátom.. :D
2016. ápr. 3. 17:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!