Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért ilyen fura a viselkedése?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen fura a viselkedése?

Figyelt kérdés

Most így utólag belegondolva szerintem tetszettem egy srácnak. Nekem első ránézésre kicsit beképzeltnek tűnik,mintha fenn hordná az orrát, de nem ismerem.Ha véletlenül hozzám került, mert ügyintéző vagyok mindig méregetett feltűnően. Nem is igazán vettem észre, mert nem foglalkoztam vele. Nem rég amikor volt nálunk többször is találkozott a tekintetünk akkor észrevettem hogy figyel, de épp beszélgettem egyik kollegámmal úgyhogy csak rá-rá pillantottam. Azután mikor megint hozzám került észrevettem hogy feltűnően kerüli a tekintetemet, úgy tűnt kicsit zavarban volt de kicsit én is, én ránéztem sokszor, mivel szerintem ez alapvető ha beszélgetsz valakivel de minden hová nézett csak rém nem, amúgy normálisan viselkedett ezt leszámítva. Azután legutóbb például rám nézett mikor bejött, de direkt olyan helyen állt meg hogy ne is lássam véletlenül sem. Amúgy szerintem 1-2 évvel fiatalabb lehet mint én.

L24


2016. márc. 20. 10:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy? Puhapcs, fiatalabb is, + a munkádból kifolyólag bármikor találhatsz jobbat. :))
2016. márc. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 RRR ***** válasza:
100%
lehet tetszel neki,de fogalma sincs,hogy vágjon bele ill. nem is hiszi ,hogy lehet ebből valami
2016. márc. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit hisz, de nekem elég fura hogy szemeztünk és amikor máskor hozzám került rám se nézett amikor ránéztem, csak akkor amikor nem rá néztem éppen akkor nézett rám és nem értem miért volt zavarban ha azután meg ennyire kerüli a tekintetemet is.
2016. márc. 20. 11:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Legközelebb ha nálad lesz, add meg neki a számod lehet felbátorodik! :D
2016. márc. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!