Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van egy fiú akinek a barátnôje...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boros Dániel 1.2 kérdése:

Van egy fiú akinek a barátnôje elment szex közben? (Orális kizárva)

Figyelt kérdés
Ha pedig igen akkor leírnátok hogy hogyan ?

2016. márc. 19. 18:31
 1/8 RRR ***** válasza:
100%
hová??
2016. márc. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%

Vajon mire gondolt a költő...?

NEMTUDJUK!

2016. márc. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

én ugyan lány vagyok de már kb a második óta mindig elmegyek szex közben


gumival sose tudtam

2016. márc. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon kevés olyat hallok hogy a csaj nem tud elélvezni szex közben ,. Valakinek elélvezett?
2016. márc. 19. 18:36
 5/8 anonim ***** válasza:
akkor meg kellene tanulni használni a bránert rendesen.. ha csak taknyolodsz vele akkor nemfog menni..
2016. márc. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én általában elszoktam élvezni.
2016. márc. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
5* egyelôre még nem használtam, most fogom elveszíteni egy nem szûz lánnyal és félek hogy nemfogja annyira élvezni mint én és nem fog elélvezni ...:(
2016. márc. 19. 19:08
 8/8 anonim ***** válasza:

ne fél tőle. arra figyelj, ami neked jó. ő meg majd figyel arra, ami neki jó.


az orálist miért zárod ki?


az is egy jó megoldás, hogy elsőre nem dugtok, hanem csak kézzelszájjal. és akkor tuti elmentek mind a ketten és már kisebb súly lesz rajtatok, hogy milyen is együtt.

2016. márc. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!