Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mért jobbak a motoros pasik?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért jobbak a motoros pasik?

Figyelt kérdés
Motoros szerkóban ténnyleg férfiasabbnak látszanak? és jobban ragadnak rájuk a csajok?

2016. márc. 19. 10:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert a motor a szabadságot, az önállóságot, a kalandvágyat, a kockázatvállalási hajlandóságot jelképezi. Ezek pedig vonzó tulajdonságok egy férfiban.
2016. márc. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
35%

Nekem nem jönnek be a motorosok.

Van akinek bejönnek vannak akinek nem. Ha a párom kitalálná, hogy ő motorozni fog azt nem hagynám annyiban az biztos

2016. márc. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Tiboo Martino ***** válasza:
14%

Mert egy oyan moci minimum 3,5-5 millába kerül, a szerkó és sisak még plusz 300 rugó min. Általában egy autó is társul ezek mellé. Ezt tudják a csajok és azt is, ha arra volt annyija, akkor van ott még lóvé bőven ahonnan az jött. Tehát arany életük lehet a motorosok mellett.


A sikeresség vonzza a csajokat, nem a motor!

2016. márc. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%

3:

Édesapámnak ezért volt a Simsonjával minden faluban más barátnője a környéken, a '70-es években? Mert arra gondoltak, mekkora gazdag lehet, ha ilyenre is "futja" neki?

2016. márc. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
"olyan moci", milyen moci? csóró haverom hitelre nyögi a 800 ezres Yamaháját, a ruháját meg a csizmáját az ebayen vette használtan 70 fontért. Nem minden motoros milliomos. A kérdésre a válasz igen, a legtöbb csajnak imponál ha egy pasi motorozik. Én ugyan nem motorozom, de sok motoros ismerősöm van, és én ezt tapasztaltam.
2016. márc. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

5:

Igen, ezt a részt én sem értettem. Pár éve nekem is megfordult a fejemben a dolog. Néztem is motorokat az interneten. 400-700 ezerért már külsőre olyanokat láttam, amiket elképesztően jól néznek ki és esélyesen a csajoknak is tetszenek.

2016. márc. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ezt nem mondanám hogy jobbak én is motoros vagyok korántsem gazdag 1.2 millió volt a mocim németből hoztam be ruhám újonnan volt igaz olyan 150k korul lehetett... De nem ez miatt lettem jobb! Hanem mert kielégíteni a nőket az ágyban és ez számukra fontosabb... Megtörtént eset, össze jottem a nővel, mert ő is jó volt nem csak feküdt mint egy hulla és én is olyan extra dolgokat tudtam neki nyújtani hogy mindig mondogatta hogy én vagyok messze a legjobb eddig. Aztán 1 hétre el kellett mennem és szemet vetett egy gazdag a nomre és az exem lekoptattak őt pedig euró milliomosok beszélek én még egy "kis" ember vagyok hozzá képest mégis velem maradt! Jó képű volt szépen ki dolgozott test kedves okos szóval tényleg álom pasi egy nőnek es mégis velem maradt mert nem akarta az extrém jó eggyut leteket pénzre cserélni.
2016. márc. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
A csajoknak imponál ha csinálsz valami extremet, veszélyesnek látszó dolgot. Viszont ha kiderül h nincs kocsid csak motorod akkor gyorsan lapátra kerülsz mert kiderül h nem extrém vagy csak csóró.
2016. márc. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Alex képzeld két motorom is van meg kocsim is. direkt nem irom le hogy 4 éves BMW

mert irigy lennél rá

a motorom az fiatalabb kicsit

neked sok sikert

vegyél egy kocsit ha az megvigasztal

2016. márc. 19. 15:30
 10/16 anonim ***** válasza:

#4

Apád hazudik.

2016. márc. 20. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!